2

טוטנהאם וארסנל נפרדו בתיקו

גביע הליגה: התרנגולים לא ניצלו יוߝ חלש של התותחנים וסיימו בתיקו 1:1 באמרויות. ההכרעה עוברת לוויט הארט ליין. ג'ינאס כבש ראשון, ווילקוט השווה

יום רביעי 09 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
משחק לא גדול באיצטדיון האמרויות הוביל לתיקו 1:1 בין ארסנל לטוטנהאם. התותחנים הצילו את הבית ושמרו על מאזן ביתי מושלם העונה.

צ'לסי כבר עם רגל וחצי בשלב גמר גביע הליגה, יריבתה השנייה עߓיין לא נקבעה. במשחק שבלוני של שתי הקבוצות, גם הכרעה לא הגיעה ותקבע בוויט הארט ליין. 

טל בן חיים עדיין מחוזר בטוטנהאם ואולי ישחק במשחק הבא מול ארסנל, אבל הפעם ההגנה של התרנגולים הסתדרה היטב. השער הראשון הגיע 8 דקות לסיום המחצית, ג'ינאס קיבל כדור רוחב מצויין מרובי קין והתרנגולים עלו ליתרון. 

במחצית השנייה, ארסנל החלה לשלוט על הכדור. התותחנים לא רצו להפסיד בבית ולא במעמד חצי הגמר. טיאו ווילקוט, שעלה לשחק במחצית השנייה, קיבל כדור מהיר במרכז המגרש ושלח בעיטה מוזרה, שנכנסה (79ĩ באופן מפתיע פנימה.

לאחר מכן התותחנים ניסו להשיג ניצחון בזמן שנותר והפקירו את ההגנה. ג'רמין דפו, שכושרו הנוכחי לא מותאם לשנים עברו, קיבל הזדמנות פז להחזיר את מעמדו כפעם, אבל החמצה משוועת מנע הפתעה גדולה. הנשמה של ארסנל שוב פעם הוכיחה את עצמה ۑבית, וכעת ההכרעה תיפול בוויט הארט ליין ב-22 בינואר. 

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק