ניוקאסל בעקבות רדנאפ

אחרי סיום דרכו בקבוצה של המנג'ר סאם אלרדייס, מתכוונת הנהלת הקבוצה לפנӕת ב- 48 השעות הקרובות למנג'ר פורטסמות', הארי רדנאפ, במטרה להחתימו במועדון

יום רביעי 09 ינואר 2008
אבי יופה

אחרי שמנג'ר ניוקאסל, סאם אלרדייס, פוטר אתמול בערב במהלך שהוא עצמו כינה כ"מפתיע ולא צפוי", החלו השמועות על מחליף אפשרי. על פי הדיווחים בתקשורת האנגלית, הנהלת המועדון צפויה לפנות ב- 48 השעות הקרובות למנג'ר פורטסמות' הארי רדנאפ, במטרה למנותו למאמן הקבוצה. במידה והמהלך אכן ייצא לפועל, צפוי רדנאפ להיות המנג'ר השביעי של ניוקסאל בשמונה השנים האחרונות.  

רדנאפ בן ה- 60, נחשב מקורב לפול קמסלי, מנהל טוטנהאם בעבר וחבר קרוב של בעלי ניוקאסל, מייק אשלי. בהנהלת המועדון מנגד לא מאשרים את הדיווחים, אבל מה שידוע כבר כעת זה שאלן שירר, מי שהוזכר כיורשו האפשרי של סאם אלרדייס בתפקיד, לא ימונה למאמן הקבוצה, בעקבות רצון הבעלים להחתים מאמן בעל ניסיון. 

רדנאפ זוכה לכבוד והערכה, הן מקצועית והן כספית בפורטסמות', אבל לא מן הנמנע שיחליט לעזוב את ה۞ועדון, אחרי שכבר דחה הצעה אחת בעבר לחתום כמאמן ניוקאסל. 

במידה ויחליט לא להגיע, שמות נוספים שעלו כמועמדים לחתום בקבוצה הם יורגן קלינסמן, חוזה מוריניו ומאמנה של בלקבורן, מארק יוז.

תגובות

טלספורט בפייסבוק