''אני מנהיג מלידה''

וונטיגו קאמינגס הרכז החדש של מכבי ת"א שב הביתה מטורניר ניקוסיה עם הצהרה ברורה ושאיפה להפוך למנהיג הקבוצה. קטש: כבר שכחתי מהניצחון על פיני מחר יש לנו אימון

יום ראשון 07 אוקטובר 2007
שלמה חסיד
מכבי ת"א נחתה בארץ בשעת לילה מאוחרת לאחר ששבה מטורניר ניקוסיה בו צברה שני ניצחונות נוספים כחלק מההכנה לעונה הקרובה. בעוד שהניצחון ביום שישי מול פאנליוניוס היוונית (83:103) התקבל בקבוצה בשקט הניצחון אמש על פיני גרשון ואולימפיאקוס (81:95) התקבל בברכה אם כי גם היא כמצופה בהתאם לרוח הימים.


מאמן האלופה עודד קטש לא היה נלהב לדבר על הניצחון שלו אמש על מורו ורבו פיני גרשון:" כבר שכחתי מהניצחון מול אולימפיאקוס, הוא לא קובע כלום זה עוד משחק אימון שאי אפשר ללמוד ממנו דבר" הצהיר קטש שהוסיף: "נכון שנחמד לנצח קבוצה כזו אבל אני כבר חושב על האימון של מחר בו נמשיך לעבוד קשה".

הרכז החדש של הקבוצה וונטיגו קאמינגס נשמע מאד בטוח בעצמו ונדמה כי כבר לקח אל ידיו את מושכות המנהיגות של הקבוצה. "אני מנהיג מטבעי ואני שואף להיות המנהיג של מכבי" הצהיר האמריקני ששיבח את שאר השחקנים בקבוצה. " יש כאן חברות ווינרים למאמן יש מגוון אפשרויות ויהיה מעניין השנה אני מאמין בקבוצה שלנו".

שחקן נוסף שגילה יכולת טובה בסוף השבוע יותם הלפרין אמר ל-TELESPORT:  "נחמד לפגוש את פיני ונחמד לנצח. הניצחון רק מראה  שלא נבהלנו מההפסד ללובליאנה וכי בשביל זה יש משחקי ההרצה שבהם מריצים את הסגל ומנסים אפשרויות ובודקים דברים עכשיו אנחנו עם הפנים למשחק ביום חמישי בניו יורק שהוא גם משחק ראווה". 

בדומה לשניים לפניו גם מרקוס פרייזר יודע כי אין לייחס יותר מידי חשיבות למשחק אמש. " אנו מתחילים להתחבר ויש אווירה טובה בקבוצה אנו שואבים עידוד מהניצחון אך זה לא מה שחשוב כרגע. אישית אני מאמין שיהיה עד מפגש בינינו במהלך העונה שבה המטרה היא להגיע לפיינל פור האירופי".האמריקני התייחס גם הוא למשחק מול הניקס ביום חמישי הקרוב וטען כי "קשה לומר שננצח את הניקס אבל לא נבוא לשם בכדי לשמש תפאורה". 

השחקן שהביא למפנה במשחק ההגנה של מכבי מול אולימפיאקוס טראנס מוריס הודה כי היה לו משחק טוב: " היה לי משחק טוב, כל הקבוצה הייתה טובה בחצי השני, אני פה בכדי לעשות הגנה ואת כל מה שיבקשו ממני. אני מרגיש כאילו אני הרבה זמן במכבי מהרגע ששהגעתי לפה נתנו לי הרגשה טובה ואני רוצה להחזיר להם במגרש".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק