טל ואלברמן יתחרו על ההרכב

בית"ר תארח הערב ב-20:50 את מ.ס אשדוד, ברוכיאן יפתח בהרכב, טל ואלברמן יתחרו על חולצת ההרכב, מירוסביץ לא יכלל בסגל בגלל מחלה

יום ראשון 07 אוקטובר 2007
אסף שקד

 אחרי תוצאת התיקו מול בני סכנין במחזור הקודם, חוזרת בית"ר ירושלים למגרש הביתי ומארחת את מ.ס אשדוד הפצועה. במהלך השבוע האחרון הזהיר שום את שחקניו שלא לזלזל ביריבה שהובסה בשבוע שעבר 1-6 על ידי מכבי נתניה וזהו הקו שהנחה את השחקנים גם לאורך האימונים.

שחקן אחד בלבד יעדר מהסגל של שום ושלא עקב בחירתו. הצ'יליאני מילובאן מירוסביץ' שחש כאבים באוזניו במהלך יום שישי, קיבל שחרור מהאימון המסכם שנערך אתמול ולאחר בדיקה הוחלט שלא להזמינו לסגל. עבור שום זאת הייתה "מתנה" משמים וזאת משום שהיה חסר לו לנפות שחקן אחד מהסגל על מנת להשלים את ה-18 שיתלבשו למשחק. אלירן דנין ועומרי אפק שצפויים לחתום היום בחיפה, לא זומנו לסגל כמו גם שני הצעירים קוזוקין וחדד, מה שהשאיר לשום את האופציה להזמין את יתר השחקנים כולל תומר בן יוסף שיתלבש לראשונה העונה.

חוליית ההגנה של בית"ר ירושלים תמשיך להיות מורכבת מהשחקנים ששיחקו בכל המחזורים עד כה. למרות העובדה שתומר בן יוסף חוזר לסגל, צמד הבלמים שמעון גרשון ואריק בנאדו ימשיכו לשתף פעולה. המטרה במהלך השבוע האחרון הייתה לייצב את ההגנה שעד כה ספגה חמישה שערים בארבעה משחקי ליגה. כריסטיאן אלברז ויואב זיו שלא שכנעו מול סכנין, ינסו לחזור לעצמם מול הקהל הביתי.

בחוליית הקישור נותר סימן שאלה אחד שיפתר סמוך לשריקת הפתיחה. דרק בואטנג ימשיך לפתוח כקשר האחורי כשלצידו יתמודדו על חולצת ההרכב גל אלברמן ועידן טל. השניים שהוחלפו במחצית המשחק מול סכנין, מתחרים כעת על חולצת ההרכב לאחר הוצאתו של מירוסביץ מהמרוץ על המקום בהרכב. טל שנמצא בתקופה לא טובה, עשוי למצוא את עצמו לראשונה העונה על הספסל. מי שכן יפתח בהרכב זהו אבירם ברוכיאן שהיה אמור לפתוח מול בני סכנין, אך בסופו של דבר עלה רק מהספסל. את חוליית הקישור ישלים מיכאל זנדברג.

בחוליית החוד ימשיכו הצמד יצחקי את רומולו לשתף פעולה. הברזילאי שכבש עד כה ארבעה שערי ליגה (שער בכל משחק בו שותף), ינסה להמשיך ולהרשית גם מול אשדוד. רומולו עודכן במהלך השבוע על התבוסה שספגה אשדוד, אך עם זאת הוא אינינו מזלזל ביריבה. יצחקי שכבש את שערו השני בליגה העונה מול בני סכנין ינסה לכבוש מול אשדוד- הקבוצה מולה הוא כובש כמעט בכל מפגש.

הרכב משוער: טבטרקו קאלה, יואב זיו, כריסטיאן אלברז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, אבירם  ברוכיאן, גל אלברמן או עידן טל, דרק בואטנג, מיכאל זנדברג,אנטונלי רומולו, ברק יצחקי

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק