חוזרים הביתה

במוקד היום נצרת עילית החלשה תגיע לרמה"ש לקרב תחתית אמיתי, מכבי אחי נצרת תארח את הפועל ב"ש בכדי לזכות בניצחון בית רביעי העונה, והפועל פ"ת תרצה םחגוג על חשבונם של האדומים מחיפה

יום שישי 11 ינואר 2008
מתן שמי
כמו בכל יום שישי אנחנו מתמקדים בשלושה משחקים מרתקים מהליגה הלאומית. עירוני רמת השרון תארח את נועלת הטבלה, הפועל נצרת עילית, בתקווה להשיג ניצחון חשוב לקראת המשך הדרך, הפועל ב"ש תתארח אצל מכבי אחי נצרת החזקה, והפועל חיפה תגיע לאורווה שבפ"ת שם תפגוש את אורי מלמיליאן וחניכיו למשחק אדיר.    
<įspan>


משחק מספר 1: עירוני רמת השרון – הפועל נצרת עילית 

קרב על 6 נקודות, משחק על ההישרדות, וכל שאר הדימויים השכיחים בהחלט נכללים במפגש היום בין עירוני רמה"ש המדורגת במקום העשירי, ונועלת הטבלה הפועל נצרת עילית.̠כן, אינכם טועים אותה נצרת שבילתה בליגת העל רק לפני שלוש שנים, קרובה יותר מתמיד להתרסקות מוחלטת וירידה לליגה השלישית בחשיבותה. שני ניצחונות בלבד השיגה העונה האורחת, היכולה למצוא מעט נחמה בעובדה שבכל שלושת משחקי החוץ האחרונים היא לא הפסידה. 

עירוני רמה"ש מנגד, רחוקה מהאדומים רק ב-4 נקודות והפסד היום יוכל להוריד אותה מתחת לקו האדום. בנוסף למיקום המאכזב בטבלӔ, המארחת נמצאת בתקופה קטסטרופאלית ומגיעה לאחר הפסד מביך להפועל חיפה בתוצאה 0:3. במפגש הקודם בין השתיים נצרת ניצחה, ובעקבות יתרון הביתיות מאמן רמה"ש, צביקה צמח, יצליח לזכות בנקודה. ההימור: X, היחס: 2.65. 

משחק מספר 2: מכבי אחי נצרת – הפועל באר שבע 

העיר באר שבע צהלה ושמחה לפני כשבועיים לקראת חזרתו של המאמן האהוב, גילי לנדאו לקווים, ובסיום הפסטיבל המרומם לנדאו בבכורה המחודשת לא הצליח לספק את הסחורה ונגד הפועל עכו החלשה סיים בתוצאת תיקו̠מאופסת. היום, האדומים ייסעו למסע צפונה למפגש עם המדורגת שנייה בטבלה, מכבי אחי נצרת. 

נכון, רק 3 נקודות מפۨידות בין המארחת לב"ש הנמצאת במקום ה-7, אך מבחינת יכולתן של השתיים  אין כל ספק מיהי הקבוצה העדיפה. רק לפני כשבוע אחי נצרת לא ריחמה על הפועל בני לוד האומללה בדרך לניצחון 0:4, ובאצטדיון "עילוט" גילי Ӝנדאו הנרגש יצטרך להעביר את חגיגות ניצחון הבכורה במועדון האדום למחזור הבא. ההימור: 1, היחס: 2.10. 

משחק מספר 3: הפועל פ"ת – הפועל חיפה 

איזה משחק אדיר ייערך היום ב"אורווה" בו המוליכה הגאה, הפועל פ"ת, תארח את האדומים מחיפה המדורגים במקום ה-6 ורחוקים ממנה בשתי נקודות בלבד. בליגה כל כך מטורפת המילה "פייבוריטית" בדרך כלל אינה נלקחת בחשבון, ובכל זאת המארחת מסתמנת כמועמדת הבחירה לחזור לאחר עונה אחת בלבד לליגת העל. למרות ההפסד המפתיע במחזור האחרון להפועל ר"ג הקטנה, אורי מלמיליאן בנה במו ידיו קבוצה פנטסטית שניצחה בחמישה מתוך שבעת משחקיה הביתיים העונה. 

הפועל חיפה גם כߟ מחזיקה במאזן ביתי מרשים, אך בכל הקשור למשחקי החוץ האורחת מסתמנת כקבוצת תחתית לכל דבר. 5 הפסדים וניצחון בודד בשבעת משחקיה מחוץ לקריית אליעזר, זהו המאזן האומלל של האדומים, ונגד המוליכה האימתנית הסטטיסטיקה המביישת רק תתעצם. ההימור: 1 היחס: 1.75. Ȼ               

תגובות

טלספורט בפייסבוק