הליגה לא קטנה עלינו

ליגת העל: קשרה של בית"ר ירושלים, מיכאל זנדברג לא הספיד את הליגה עדיין למרות הניצחון הענק 0:5 מול מ.ס אשדוד הערב בטדי. חזן: זה לא מאפיין אותנו, יש הרבה מה לתקן

יום ראשון 07 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
התיקו במחזור שעבר בסכנין, היה רק הפוגה קצרה ומתח לקהל הירושלמי, הערב בטדי בית"ר ירושלים חגגה והביסה 0:5 את מועדון ספורט אשדוד ואלון חזן, שלא זכו לרחמים מהעיר הקדושה.

המאמן המאוכזב, אלון חזן אמר בסיום: "במחצית הראשונה היינו יריב שקול לבית"ר ירושלים, אבל חצי שני ספגנו שער ועוד שער, והשחקנים מחוסר ביטחון הלכנו אחורה ולא שיחקנו בצורה חכמה. כשאתה סופג מפלה מול בית"ר, זה פוגע בביטחון שלנו. 

"אני מקווה מאוד שדברים כאלה לא יקרו בעתיד, זה לא מאפיין אותנו, יש הרבה מה לתקן וצריך לתקן במהרה". 

מיכאל זנדברג שגם נכלל בחגיגה סיכם בסיום: "גם אם נהיה אלופים, הליגה לא קטנה עלינו. זו ליגה קשה ותחרותית, זה שניצחנו כאן בתוצאה גבוהה, זה לא אומר שהקבוצות קטנות. יהיו קבוצות מעצבנות שיבואו כאן לסגור את המשחק, אנחנו צריכים להסתדר גם עם זה".

מאמן בית"ר ירושלים, יצחק שום, אמר בסיום המשחק: "משחק הכי טוב שלנו העונה להערכתי, אני לא צריך לבקש יות רמזה. מחצית שנייה שיחקנו טוב מאוד. בקשר לעידן טל? אני מקווה שהשער יחזיר אותו לכושר".

עידן טל, שעלה לשחק במחצית השנייה: "לא רציתי לשתף את כולם בחיי האישיים, הייתה לי סבתא אתמול שגידלה אותי כמו הבן שלה, אתמול היא נפטרה. היה לי קשה מאוד לשחק הערב. היא עשתה לי רק דברים טובים, היא הייתה דבר טובה מאוד. 

"אני מודה לאוהדים, שקיבלו אותי רק טוב, אפילו בתקופה הלא טובה שלי, אני יודע למה אני מסוגל והם רוצים יותר, טוב שכך. אני רוצה להודות לכולם. השער היום זה בזכות אשתי".

תמונות: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק