הרציקוביץ' מחזק את נימני

עד למשחק נגד מכבי נתניה מכבי תל אביב לא מתכננת צעדים מהפכניים. בקבוצה טוענים כי מחצית מהשחקנים הם אסופת גברים שחולצת מכבי תל אביב אינה מתאימה להם.

יום שני 08 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
לוני הרציקוביץ' התאושש מהמחלה שפקדה אותו בימים האחרונים, ואתמול בערב נראה ממלא את חובת ההתנדבות שלו בישוב בו הוא מתגורר. אולם, מהמשבר המקצועי סביב מכבי תל אביב, הרציקוביץ' מתקשה להתאושש והמון רובץ על ליבו ולשונו מול חלק משחקניו מקבלי שכרו.  

הרציקוביץ' נחלץ להגנתו של הקפטן והמנג'ר של הקבוצה, אבי נמני, לנוכח גל האמירות הנשלחות לעברו. הרציקוביץ': "אבי נימני עושה את עבודותו ותפקידו נאמנה, שום החלטה שהתקבלה לא בוצעה לבד. הכל היה בשיתוף פעולה, בתכנון וביחד. נכון שיש משבר, אבל זה דבר שאפשר לפתור על ידי ריפוי נכון, לטפל ולתקן וכך יהיה".

במכבי תל אביב מודים שחלק משחקני הקבוצה הם חבורה שנכשלה. שחקנים שאינם מתאימים להיות שייכים למועדון ענק, בסדר גודל ישראלי, כמו מכבי תל אביב. הקולות שמשמיעים שחקנים מסוימים על מאבקי ירידה לליגה הלאומית מגיעים גם לחלונות הגבוהים בסביבתו של לוני הרציקוביץ'.

כבר עכשיו מסומנים לפחות שבעה עד שמונה שחקנים ככאלו שלא ילבשו את חולצת מכבי תל אביב מהמזמן הקרוב ויפרדו מהקבוצה בהדרגה.

שחקן במכבי תל אביב אמר ל- telesport: "יש רוח רעה בקרב חלק מהשחקנים שמדביקים בחוסר הרוח המכבית את חבריהם. יש שחקנים שהמושג מכבי תל אביב אינו מוכר להם, הם פשוט תפוחים רקובים אותם יש להשליך מקרית שלום". 

בשלב זה נדחו מהלכים דרמטיים עד לאחר המשחק בעוד פחות משבועיים, באיצטדיון רמת גן נגד מכבי נתניה. בקבוצה מאמינים כי בפרק זמן זה יצליח המאמן ניר לוין להציל את הספינה הטובעת לה בשקט. רכישתם של הברזילאי רומאליו ושל רביד גזל התאפשרה הודות לידידיו של לוני תרמו כספים לעזרת הקבוצה.

פגרת הנבחרת במשחקה מול קוראטיה תעזור, אחרי שהמאמן הלאומי, דרור קשטן, החליט להתעלם משחקני מכבי תל אביב ולא זימן שום שחקן מקבוצתו של ניר לוין לנבחרת הלאומית, מהלך המהווה שפל חסר תקדים מבחינתה של מכבי תל אביב.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק