תמר מעוז פורשת מכדורסל

הקפטנית של רמת השרון ונבחרת ישראל לשעבר הודיעה על פרישה במהלך מסיבת העיתונאים לפתיחת העונה של אלקטרה רמת השרון. אורנה אוסטפלד: שרמלה יביאו את הכסף אנו נביא את הלב

יום שני 08 אוקטובר 2007
רועי רובינשטיין, אלחנן מלמוד
לאחר קריירה מפוארת בכדורסל הנשים, בה זכתה באינספור תארים עם רמת השרון ושימשה כקפטנית נבחרת ישראל (112 הופעות) הודיעה הבוקר תמר מעוז על פרישה מכדורסל במהלך מסיבת העיתונאים שערכה אלקטרה רמת השרון לפתיחת העונה.
 
"תהליך ההחלמה מהפציעה ממנה אני סובלת בברך לוקח הרבה זמן וזה מה שהוביל אותי להחלטה. חשבתי שזה אולי ייקח עד לדצמבר אך כשגיליתי שלא אוכל לשחק במהלך כל העונה ויתרתי לפחות על העונה הזו" אמר ה מעוז במסיבת העיתונאים.

"שפר מזלי להתפרנס מכדורסל הנשים בארץ אבל לצערי גיליתי שאיני בת 20 יותר. רמת השרון בה הייתי חתומה לעוד עונה לא הקשו עליי והחבורה פה תעזור לי בשיקום. זה רגע לא פשוט אבל ההחלטה כבר נעשתה". מעוז שהייתה חיית כדורסל לאורך השנים הודתה כי לא תעזוב את הענף: "בעתיד אחזור לתפקיד מאחורי הקווים כאשר אני חושבת שנשים יכולות לאמן גם גברים".

הקפטנית החדשה של הקבוצה לימור מזרחי הגדירה את היום כ"יום שמח ועצוב משום שמצד אחד אנו נפרדים משחקנית ומנהיגה נפלאה ומצד שני פותחות עונה חדשה".

מאמנת הקבוצה אורנה אוסטפלד התייחסה לקרב הצפוי מול אליצור רמלה העונה ואמרה: "שרמלה יביאו את הכסף ואנו נביא את הלב, יש לנו חמישייה יותר חזקה מבעונה שעברה ואנו רוצים להתברג גבוה בליגה ובאירופה".  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק