בביתר מרוצים גם מהקהל

שחקנים בבית"ר אהבו את העובדה שהקהל הירושלמי פירגםן לעידן טל. אלברז יצא למשחקי הנבחרת. הערכה: רומולו ירכש. החלוץ: אני לא חושב שהיה משחק קל מול אשדוד

יום שני 08 אוקטובר 2007
אסף שקד

  יממה לאחר הניצחון הגדול של בית"ר ירושלים על מ.ס אשדוד ובקבוצה היו מרוצים מאוד המתצוגה ובמיוחד מהיכולת של השחקנים במחצית השנייה. היום בבוקר התעוררו מרבית שחקני הסגל של הקבוצה לאימון בוקר של נבחרת ישראל, ממנו פרש כאמור עידן טל שנפצע בצלעות באימון ביום שישי, והיום חש שוב בכאבים.

גם הצ'יליאני כריסטיאן אלברז הצטרף לנבחרתו צ'ילה ולפנות בוקר הוא כבר המריא למולדתו שם יתמודד בצמד משחקים מול נבחרת ארגנטינה ונבחרת פרו. רגע לפני שהמריא אמר אלברז: "יהיה מוזר לעשות את המעבר משמירה על חלוצים בליגה הישראלית לשמירה על חלוצים כמו מסי". המגן יחזור לישראל רק בעוד כשבוע וחצי.

"התוצאה בהחלט מרשימה, אבל אשדוד לא שימשו כתפאורה ובמשך כל המחצית הראשונה הם הקשו עלינו", אמר היום יואב זיו על הניצחון המרשים מול אשדוד, "במחצית השנייה היינו יותר טובים ואשדוד התפרקו מה שגרם לנו לשחק יותר בחופשיות ולהגיע לתוצאה שאלייה הגענו. היה חשוב לנו מאוד לנצח את המשחק הזה אחרי שאיבדנו נקודות בסכנין, היינו מודעים לעובדה הזאת ואני שמח שעמדנו במטרה".

על הקהל אמר זיו: "הקהל התנהג בצורה מופתית עם עידן טל ותומר בן יוסף. זה רק הראה ליתר השחקנים שיש לבית"ר קהל שיודע לתמוך גם ברגעים הפחות טובים. השער של עידן טל הגיע לפי דעתי בעיקר בגלל התמיכה מהקהל, כשאתה מקבל כזאת אהבה בתקופה פחות טובה, זה מעודד אותך ומדרבן אותך".

בקבוצה היו מרוצים מאוד מהיכולת של רומולו שהמשיך לכבוש גם מול אשדוד ורשם עד כה שישה שערים במסגרת הליגה. "היה לנו משחק יוצא מן הכלל, פשוט פנטסטי", אמר היום רומולו,  "במחצית השנייה הגברנו את ההילוך ושיחקנו מאוד קבוצתי מה שגרם לנו לכבוש כמות גדולה כל כך של שערים. המשחק בשבוע שעבר מול סכנין היה מעידה אבל היום חזרנו לשחק את הכדורגל שאנחנו רגילים אליו. למרות התוצאה הגבוהה, לא היה לנו משחק קל, אשדוד היקשתה עלינו ועובדה שירדנו למחצית ביתרון של שער אחד בלבד. אבל במחצית השנייה עלינו הרבה יותר חדים ואני שמח שנתנו לקהל את השמחה בסיום".

על כיבוש טבלת מלך השערים אמר רומולו: "זה כיף להבקיע ובשביל זה הביאו אותי לכאן. אני מקווה להמשיך באותה יכולת גם במשחקים הבאים".

בבית"ר החלו כבר לבדוק את האופציות לרכישת כרטיסו של השחקן, אם כי בקבוצה מעדיפים לשמור בשקט על המהלך ולא יוצאים בהצהרה רשמית לגבי העונות הבאות. רומולו מצידו מרגיש כבר בבית, "בית"ר ירושלים זה כמו בית, קיבלו אותי כאן בצורה הכי טובה שיכולה להיות. יש הבדל עצום בין ההתאקלמות שלי כאן לבין ההתאקלמות בברזיל"

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק