2

רג בבית ובחוץ

שתי הנציגות של העיר התפצלו אחר הצהריים. הפועל אירחה את רעננה והכח יצאה למשחק חוץ מול עכו. בסәום שתי הרמת גניות יצאו כמנצחות והכח העפילה לראשות הטבלה

שבת 12 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
הפועל חיפה הייתה יכולה לסיים את משחקי סוף השבוע במקום הראשון בליגה הלאומית, אחרי ניצחון על פ"ת, אבל להכח עמידר רמת גן היו תוכניות אחרות. הקבוצה יצאה למשחק חוץ לא קל בעכו, שניצחון בו היה מעלה אותה לפסגה. במשך 86 דקות התוצېה הייתה מאופסת, עד השער המיוחל. במשחק השני של נציגת רמת גן, הפועל, חיכו 90 דקות כדי לראות שער.

הפועל רמת גן - הפועל רעננה  0:1

הפועל רמת גן, פעם מחזיקת גביע בישראל, קיוותה לשבור היום רצף שלילי מאוד מבחינתה ߩל ניצחון אחד בלבד מתשעת המשחקים האחרונים, שהוביל אותה כל הדרך עד לתחתית הליגה השנייה. מולה עמדה הפועל רעננה, שניצחון היה יכול להעלות אותה עד למקום הראשון בליגה. שתי הקבוצות נלחמו כשכל אחת חלמה על שער משלה, רק שר"ג הפכה את החלום למציאות אחרי 91 דקות אӨוכות וקשות. אז הגיע שי רביבו וכבש את שער הניצחון.

הפועל עכו - הכח עמידר רמת גן  1:0

עכו, קבוצת תחתית נוספת שידעה פעם ימים יפים יותר, אירחה את הכח עמידר, שרחוקה מרחק ניצחון אחד מהפסגה ולמרות שהפסידה בשני המשۗקים האחרונים, קיוותה לסיים עם שלוש נקודות ולהעפיל לצמרת הגבוהה. שתי הקבוצות כבר היו על סף חלוקת נקודות משעממת בדיוק כמו במשחק המקביל, אבל אז הגיע סוארס וויליאם וכבש את שער הניצחון בדקה ה- 86.

תגובות

טלספורט בפייסבוק