נותר מספר קטן של מנויים

אלופת המדינה בכדורסל, מכבי תל אביב ערכה הערב מסיבת עיתונאים לקראת העונה החדשה. שמעון מזרחי, בטוח כי כל המנויים ימכרו עד פתיחת העונה. קטש: ההשתלבות כאן הייתה טיבעית מבחינתי

יום שני 08 אוקטובר 2007
שלמה חסיד
מכבי תל אביב נערכת לקראת משחק הראווה מול קבוצת הניו יורק ניקס במדיסון סקוור גארדן. אלופת המדינה המיתולוגית ערכה הערב מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת עונת 2007/08 הגדושה והארוכה.

נשיא מועדון מכבי ת"א, שמעון מזרחי אמר לקראת פתיחת העונה: "מה שמייחד את העונה הנוכחית, כי היינו כבר נעולים עם כל צוות המאמנים וכמובן עם צוות השחקנים, שאת רובם ככולם תרמו לכך. זו גם פעם ראשונה ששחקנים מברזיל הצטרפו למכבי ולישראל בפרט. 

"ישנה עונה ארוכה ומפרכת לטובתנו. מחר אנחנו יוצאים למשחק מול הניקס. מספר המנויים בהיכל נמכרו כ-10 אלף מנויים. אני מודה בעיקר לאלי דריקס".

לקראת המשחק מול הניקס: "אני בהחלט מתרגש כי אנחנו הקבוצה האירופאית הראשונה, שתשחק במדיסון סקוור גארדן המפואר. המטרה של המשחק הוא למען הילדים. השנה לא נשתתף בסבב מול קבוצות מה-NBA בגלל המחוייבות לטורניר ווינר שיערך במלחה". 

על אי הגעתו של שארונס יאסיקביצ'יוס להיכל נוקיה: "אנחנו לא מנסים להתחרות עם מועדונים כאלה או אחרים, אנחנו עומדים לפי ההכנסות וההוצאות שלנו. אנחנו לא נצא מדרכנו".

מאמן הקבוצה, עודד קטש אמר הערב: "אני שמח מאוד להיות כאן, באמת ההשתלבות שלי הייתה מאוד טיבעית. זה מועדון שאני מאוד אוהב ומעריך. אני שמח לעבוד עם הצוות הנוכחי, הרפואי, הפיזיולוגי, מרגיש המון ביטחון. 

"גם צביקה, ההנהלה. הקבוצה הושלמה דיי מהר. זו הייתה השוואה טיבעית, זה פשוט קרה. מצאנו את השחקנים שחיפשנו דיי מהר. זהו תנאי הכרחי בעקבות הסיטואציה החדשה והפערים החלו". 

לקראת העונה החדשה אמר קטש: "זו זכות לאמן כאן, יש כאן מורשת מוצלחת מאוד. נוכל להמשיך שושלת חדשה כדי לשוב ולהצליח בכל המסגרות. עד עכשיו חווינו חוסר מזל מבחינת הפציעות, שפגעו בהכנה שלנו. אני מאוד שמח עם השחקנים שיש, אני מרגיש המון ביטחון. נחכה לחזרה של וויל ביינום, שיחזק אותנו מאוד טוב". 

על קריירת האימון: "אני שמח להיות מאמן, נהנתי בכל עונה בגליל העליון. זו המטרה שלי ואני מקווה להמשיך ולאמן עוד מספר שנים רבות".  על הפיינל פור במדריד אמר קטש: "אנחנו תמיד נרצה לעשות את זה, ואפשר כמובן. זה לא יהיה פשוט. עוד חודשים תהיה תשובה יותר קלה, נקווה להצליח ולטפס הכי גבוה".

מנכ"ל מכבי ת"א, צביקה שרף אמר הערב בהתרגשות: "אני שמח לחזור הביתה, זה המועדון שבו גדלתי. זהו מועדון שתמיד מנסה להתקדם ולהמשיך הלאה. זה יהיה כיף לעבוד עם קטש, שאימנתי וליוותי אותו". 

לקראת המאבק עם הפועל ירושלים העונה אמר שרף: "מכבי ת"א תמיד שואפת להיות הכי טובה ולא להיות בתחרות עם אף אחת. אבל מוכנה לאתגרים בליגה ובאירופה. החתמנו עם השחקנים שחשבנו שיהיו טובים במערכת, אנחנו לא מסתכלים על קבוצה ספציפית, אלא רק על מכבי ת"א, שתהיה הטובה ביותר".

סגן יו"ר מכבי ת"א, דייויד פדרמן אמר הערב: "מכבי מבחינת היורוליג נמצאת באמצע. יש סדר גודל של 12 קבוצות עם תקציבים גבוהים ממכבי ת"א. יש לנו אפשרות להתמודד עם מועדונים, אבל אנחנו מאמינים שהתקציב צריך להיות מאוזן".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק