רותם סלע לצד קרין אגסי

בנות קבוצת הכדורסל של מכבי אשדוד יופיעו על שלטי חוצות ברחבי העיר. המטרה: למלא את האולם במשחקי הקבוצה. היו"ר נאור גלילי: "השנה אנחנו רוצים פיינל פור".

יום שלישי 09 אוקטובר 2007
אלכס נירנבורג

שחקניות קבוצת הנשים של מכבי אשדוד יופיעו על שלטי חוצות שיוצבו ברחבי עיר. זאת במסגרת קמפיין שנועד לעודד את הקהל להגיע למשחקי הקבוצה שסיימה את העונה במקום החמישי בליגת הנשים הבכירה.

יושב ראש מכבי אשדוד, נאור גלילי: "זו הדרך שבה בחרנו להעלות למודעות את נושא כדורסל הנשים בעיר. השחקניות הצטלמו לקמפיין כשהן לובשות את מדי הקבוצה ועשו זאת ברצון רב. הקטע של האיפור הכבד היה  קצת קשה להן. נושא הקהל מאוד חשוב לנו. התחלנו לפני 3 שנים עם חמישה איש ביציע והיום יש 400 בכל משחק". 

הרכזת ברנדי מק'קיין שמתחילה את עונתה הרביעית באשדוד: "לא מדובר בדוגמנות אלא רק בכמה צילומים שעשינו בכיף. אני לא אגלה מה יש  בהם. בשביל לדעת תצטרכו לחכות שהשלטים יופיעו". 

בנות מכבי אשדוד קיימו את מסיבת העיתונאים המסורתית לתחילת העונה. על התוכניות המקצועיות אמר גלילי: "שנה שעברה סיימנו במקום החמישי. השנה אנחנו רוצים פיינל פור". 

את אשדוד מאמנת דליה בושינסקי (שנה שניה בקבוצה) והשחקניות הבולטות הן: ברנדי מק'קיין, איינה ווקר, דיונה ג'קסון, בת אל לזמי, אורטל אורן, מיכל אפשטיין, קרין אגסי וענבל שנפר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק