''אין לכם למה לנסוע לזאגרב''

ניקולה וויצ'יץ' הוביל את דעת הקרואטים בספורט הישראלי שנשמעים בטוחים מאד בנבחרת מולדתם לקראת המשחק מול ישראל בשבת. רוסו:לא צריך להיות גאון בכדי להבין שקרואטיה עדיפה

יום שלישי 09 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

חמישה ימים לפני המפגש בין נבחרות קרואטיה וישראל בזאגרב שאלנו מספר דמויות ספוריטיביות קרואטיות שעשו קריירה בארץ מה דעתם לקראת המשחק. האמת התשובה שלהם לא הפתיעה אותנו, כולם בעד מולדתם כולם מסמפטים את ישראל אבל בגדול מודים: אין לכם למה לנסוע לזאגרב.

סנטר מכבי ת"א ניקולה וויצ'יץ' אשר ידוע כאוהד שרוף של נבחרת קרואטיה בכדורגל וכאחד שלא מפסיד אף משחק שלה אמר ל-TELESPORT: "אין לנו לכם למה לנסוע לזאגרב" אמר לנו וויצ'יץ' בחצי חיוך והוסיף: "ברור שזה ייגמר בשלוש או ארבע אפס לזכותנו, אישית  אני מספטת את הנבחרת שלכם ואוהב את המדינה, אבל אני קודם כל קרואטי".

מי שהיה מאמנו של וויצ'יץ' בעונה שעברה ועד לא מזמן נהנה מאורח החיים בישראל נבן ספאחיה המשיך את הקו של חברו. "יש לי פינה חמה בלב לישראל אבל זה באמת לא כוחות, קרואטיה עדיפה בהרבה ואני מאמין שהיא תנצח".

קרואטי נוסף שכבר הפך להיות חצי ישראלי, ג'ובאני רוסו הסביר: "לא צריך להיות גאון בכדי להבין שקרואטיה עדיפה ותנצח. ישראל נבחרת טובה ויש לה מה להציע אבל קרואטיה נבחרת חזקה יותר, נבחרת עם מסורת ושחקנים מעולים ואני מאמין שהיא תנצח".

שוער בית"ר ירושלים טרבנקו קאלה ניסה להסביר את יחסי הכוחות בצורה פשוטה. "קרואטיה ניצחה בר"ג לפני שנה ובכך עשתה את מה שאף נבחרת לא עשתה כאן שנים. אמנם כששאלו אותי בתקשורת הקרואטית על הנבחרת שלכם אמרתי להם שאין לכם שחקנים פראיירים, אבל אתם צריכים לזכור שקרואטיה היא נבחרת מהשורה הראשונה בעולם אחת שמנצחת את אנגליה בבית  אמורה לנצח את ישראל".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק