בוזגלו!נתבע ב-100 אלף שח

ראובן מועלם, איש העסקים שטוען לבעלות של חמישים אחוז על כרטיס השחקן של מאור בוזגלו, דורש התנצלות על אמירתו של מאור: "האיש הזה גרם לנו הרבה נזקים"

יום ראשון 13 ינואר 2008
אשר גולדברג
איש העסקים, ראובן מועלם דורש פיצוי בסך 100 אלף ש"ח ממאור בוזגלו. מועלם שטוען לבעלות של 50 אחוז מכרטיס השחקן של בוזגלו דורש התנצלות על אמירתו של מאור בוזגלו ב-3 בۙנואר בעיתון הארץ כי "האיש הזה עשה למשפחה שלי הרבה נזקים".

מועלם ערך הסכם לפני 6 וחצי שנים עם יעקב בוזגלו, אביו של מאור, על פי ההסכם מועלם אמור להחזיק ב-50 אחוז מכרטיס השחקן בוזגלו השחקן.

ראובן מועלם באמߦעות עורך דין יוסי ארנון מירושלים  דורש מבוזגלו להתנצל לאלתר מעל דפי העיתון בו פורסמו הדברים וכן דורש סכום של 100 אלף שקלים על הכפשת שמו ברבים ופגיעה בשמו ועוגמת הנפש אשר נגרמה לו בשל כך.

במכתבו מבהיר עו"ד ארנוןĠכי במידה ובוזגלו לא יענה לדרישות אלו תוך עשרה ימים הוא יפעל נגדו במלוא כל הצעדים העומדים לרשותו. ארנון כותב לבוזגלו כי "דברים אלה אינם נכונים כלל ועיקר ואינם עומדים כלל ועיקר עם המציאות, אלא להיפך. מרשי איפשר לך להתפתח מבחינה מקצועית לרמת היום".̼br/>
ראובן מועלם אמר היום: "צר לי על כי מאור נגרר אחרי אביו במקום לשבת איתי פנים אל פנים לראות כיצד מביאים את הכישרון שלו לרמות הגבוהות ביותר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק