קאקא הכי טוב בעולם

כריסטיאנו רונאלדו, הקשר הפורטוגלי של מנצ'סטר יונייטד, התראיין לתקשורת המקומית, וטען כי קשרה של מילאן, קאקא הוא השחקן הטוב ביותר בעולם. על צ'לסי: יהיה להם קשה בלי מוריניו

יום רביעי 10 אוקטובר 2007
אביחי קריבצ'יק
כוכב מנצ'סטר יונייטד, רונאלדו התראיין השבוע לאחד האתרים המובילים בתקשורת האנגלית, והביע את דעתו על הכדורגל האנגלי והאירופי. מספר 7 של מנצ'סטר, פתח את ליבו וסיפר כי השחקן המועדף עליו הוא הברזילאי של מילאן, קאקא.

רונאלדו, אומנם פירגן לקאקא, אך לא החמיא במיוחד לקבצותו, מילאן, שכזכור הרסה לקבוצתו, מנצ'סטר יונייטד את חלום התואר האירופי. רונאלדו הוסיף: "נכון לרגע זה, מילאן מאחורינו, וכמוה גם הספרדיות.  אנחנו קבוצה יותר טובה מהם והפייבוריטים לזכות בתואר השנה".

 רונאלדו לא הפסיק לספק כותרות, ובין היתר, חשף את המודל לחיקוי שלו, שהעריץ כל שנותיו כילד קטן בליסבון: "אני לובש את החולצה מספר 7, החולצה של המודל לחיקוי שלי, אריק קנטונה וזה כבוד גדול בשבילי". במקביל, רונאלדו ביקר את ההתנהלות של צ'לסי, שהייתה עד לא מזמן, היריבה המושבעת של היונייטד, וכיום קבוצה הנמצאת בצומת דרכים.

רונאלדו החמיא לעמיתו הפורטוגלי:"בלי מוריניו תהיה להם עונה קשה, אני ממש לא יודע איך הם יתפקדו בלעדיו. אני לא אומר שצ'לסי לא תהיה בצמרת אבל אני אשקר, אם אני אגיד, שלא יהיו להם בעיות השנה בלי מוריניו".

אם חשבתם, שהפורטוגלי לא חושב על נבחרתו, אז טעיתם בגדול.  למספר 7 , חסר עוד תואר מלבד הצ'מפיונס ליג, והוא כבר מכוון גבוה: "אם נעפיל לאליפות, אני חושב, שכמו שאנגליה, צרפת, גרמניה ואיטליה מועמדות לזכות, גם אנחנו מועמדת ראויה להניף את הגביע".

 נבחרת פורטוגל, תפגוש ביום שבת את אזרביג'אן,למשחק חשוב במסגרת מוקדמות אליפות אירופה, משחק שבו אסור לה לאבד נקודות, בכדי להצמד אל פולין ופינלנד שמובילות כרגע את הבית.


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק