2

שגרנט ייקח אותי לצ'לסי

ג'ובאני רוסו לא התעלם מנוכחותו של גרנט, שצפה במשחק הניצחון 1:3 על מכבי תל אביב מיציע הכבוד. ניר לוין: "יכול להיות שבאנו שאננים משני הניצחונות במחזורים הקודמים"

יום ראשון 13 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה גברה על מכבי תל אביב בתוצאה 1:3, כבשה את המקום השלישי בטבלה ופתחה מחדש את המירוץ לאליפות, כשהיא רחוקה מבית"ר ירושלים מרחק 7 נקודות בלבד.

רוני לוי, מאמן מכבי חיפה, אמר בסיום Ӕמשחק: "רצינו ניצחון וקיבלנו. היה חשוב לנו לנצח, במיוחד את מכבי שבאו במומנטום נהדר ואחרי שני ניצחונות. השחקנים שלי עשו את מה שצריך, והניצחון בהחלט מגיע לנו. לא נכנסנו טוב למשחק, אבל ידענו להתעשת ולתת את הטון. אנחנו בתקופה טובה וצריך להמשיך הלאה, ߖה ניצחון חשוב".

מאמן מכבי ת"א, ניר לוין: "יכול להיות שבאנו שאננים משני הניצחונות במחזורים הקודמים. לא יישמנו את הכלים שהצלחנו איתם במשחקים הקודמים. ברגע שאנחנו עושים טעויות מול מכבי חיפה, מטבע הדברים אנחנו נענשים". 

ג'ובאנו רוסו, כובש השער הראשון לזכות חיפה: "שמעתי שגרנט נמצא פה, עכשיו בגלל אליפות אפריקה חסרים לו שחקנים אז אולי הוא ייקח אותי לצ'לסי. אמרתי בעבר שאנחנו לא מוותרים על חלום האליפות, והיום הוכחנו את זה. עכשיו אפשר להגיד שחבל מאוד על הנקודות שאיבדנו מול פ"ת". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק