יש בקרואטים שחצנות

דרור קשטן, מאמן נבחרת ישראל ערך מסיבת עיתונאים לקראת המשחק בשבת מול קרואטיה: "אני מרגיש שיש אווירה רצינית סביב הנבחרת, אני מרוצה מקצב האימונים". טועמה פצוע בקרסול, ולא ישחק ביום שבת.

יום רביעי 10 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן, ערך הצהריים מסיבת עיתונאים לקראת המשחק של הנבחרת ביום שבת מול קרואטיה במסגרת מוקדמות יורו 2008.

קשטן, התייחס לזילזול של המחנה הקרואטי בנבחרת הישראלית, אך שיבח את הקרואטים ואמר: " אפשר להגיד שיש להם מידה של שחצנות יתר בהקשר של הנבחרת הישראלית. אנחנו לא מתרשמים במיוחד מזה שדה סילבה פצוע או קובאץ ישחק או לא, יש להם מספיק שחקנים טובים בכדי לשחק וליצור נבחרת טובה מאוד, כך שפרט לשניים או שלושה שחקנים שמשחקים בקרואטיה, כולם משחקים באירופה, אם זה בגרמניה, אם זה באנגליה ואם זה במילאן". 

"יש להם שחקנים מאוד איכותיים והם משחקים תקופה ארוכה. זו נבחרת מאוד מגובשת ובעלת יכולות ואת היכולות ראיתם גם בארץ וגם במשחקים אחרים שהם שיחקו, לכן המשחק הזה עבורנו הוא מאוד חשוב וכפי שציינתי בתורת הסיכויים יש לנו עדיין מה לומר".

קשטן התייחס לשחקנים הפצועים ואמר: "ברק יצחקי, יש לו רגישות ברגלו  והוא מקבל טיפולים. לגבי טועמה, המצב לא נראה טוב, יש לו בעייה לנעול נעלי כדורגל ונקבל החלטות בשלב יותר מאוחר אם אנחנו משאירים אותו או משחררים".

"בסך הכול אני מרגיש שיש אווירה שהיא מאוד רצינית ואני מאוד שבע רצון מהאווירה ומקצב האימונים, זה נכון שאנחנו משחקים רק מול קרואטיה, ואין את ההתעניינות שהיתה לפני אנגליה, אך כשאתה מפסיד זה טבעי שיש ירידה מסויימת בהתעיינות של הקהל אבל הנבחרת תמיד מחוייבת להופיע בצורה המכובדת ולא כפי שהופענו בוומבלי".

קשטן התייחס לפרשת המתעמלות ואמר: "נבחרת המתעמלות יכולה לתת דוגמא לכל ספורטאי. מדובר בבנות שעושות עבודה קשה כדי להגיע למטרה מסויימת, הן עומדות בנטל שיש עליהן, וזה לא בא בקלות, זה בא מתוך עבודה קשה שהן השקיעו ויש דוגמאות כאלה גם בענף הכדורגל" 

כשנשאל האם בחירת השחקנים מלווה במבט לקמפיין הבא כבר אמר קשטן: חלק מהסגל מאולץ בגלל הרחקות שיש לנו. אנחנו נמצאים בתהליך של קמפיין, הנבחרת צירפה שחקנים צעירים והתהליך התחיל מרגע שנכנסתי לתפקידי".

יוסי בניון, הקפטן של הנבחרת דיבר אחרי קשטן ואמר: "אנחנו מודעים לכך שהקרואטים עדיפים, אבל נעשה הכול כדי לנצח".

על המוזמנים החדשים, איציק עזוז, זאב חיימוביץ', אייל משומר ותמיר כהן אמר: "אני מכיר את כל המוזמנים החדשים, בניגוד למה שאנשים חושבים, אני חושב שכל מי שנמצא פה מגיע לו להיות פה, ואני מאמין שהם יישארו פה לאורך זמן".

על הכישלון מול קרואטיה אמר: "אנחנו מקווים שנציג משחק טוב מול קרואטיה ושהטעויות שעשינו מול אנגליה לא יחזור על עצמן".

גל אלברמן, התייחס לעובדה שואליד באדיר ועידן טל לא ישחקו בשבת ואמר: "כבודם של ואליד ועידן במקומו מונח, אבל אנחנו לא צריכים לדבר על מי שלא נמצא, יש לנו נבחרת מספיק טובה ונבוא ונעשה את העבודה בקרואטיה".

ניר דוידוביץ', השוער של הנבחרת התייחס לקרואטים ואמר: "מדור בנבחרת טובה מאוד, אבל אנחנו נבוא וננסה להשיג שם ניצחון".

הבן, של ביבי נתניהו באימון הנבחרת:אורחים בלתי צפויים, היו היום באימון נבחרת ישראל, ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו ובנו אבנר, הגיעו היום, לאימון הנבחרת והצטלמו עם שחקני הנבחרת. בנו של ביבי, אבנר חוגג היום, יום הולדת וזוהי המתנה שביקש. גם נתניהו נשא נאום בחדר ההלבשה. 

קשרה של סטנדרד ליאז', סלים טועמה נופה מהסגל של הנבחרת עקב פציעתו בקרסול, הקשר יחמיץ את המשחק החשוב מול קרואטיה ביום שבת.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק