לא אופתע אם מכבי תנצח

מי שעזר לצהובים להשיג את ניצחונם האחרון על קבוצת NBA, אנתוני פארקר, מאמין שהחבורה של קטש יכולה להפתיע את הניקס. באסטון: אם הייתי מקבל הצעה טובה, הייתי חוזר

יום חמישי 11 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א תמשיך הלילה (01:00) את מסורת משחקי האלופה מול קבוצות הליגה הטובה בעולם במדיסון סקוור גארדן מול הניו יורק ניקס

מי שסייע לאלופה להשיג את ניצחונה המרשים ביותר לפני שנתיים מול הטורונטו רפטורס הוא כוכבה הגדול של מכבי בכל הזמנים, אנתוני פארקר, שאמר ל-TELESPORT לקראת המשחק הערב: "למכבי יש יכולת לנצח את הניקס. מכבי בנו השנה קבוצה מצוינת. אני בקשר עם האנשים וחושב שיש להם השנה צ'אנס ללכת רחוק מאוד בכל המסגרות. לא אופתע אם מכבי תנצח. אני חושב שיש לקבוצות ב-NBA הרבה כבוד לקבוצות גדולות כמו מכבי ועצם העובדה שמכבי קיבלה הזמנה להגיע לניו יורק מדברת בעד עצמה. כמובן שאעקוב אחר המשחק, למרות שעברה כבר שנה מאז שעזבתי, נשארתי צהוב".

חברו לטורונטו רפטורס, מייסאו באסטון, הוסיף: "ברור שיהיה למכבי קשה. אני לא יכול להגיד שמכבי הולכת לנצח, אבל אני מאמין שהיא תעשה חיים קשים לניקס. מכבי ניראו טוב נגד אולימפיאקוס ויש להם סגל מצוין. אני בטוח שיהיה משחק מעניין".

למה לא חזרת למכבי השנה?

"לא קיבלתי הצעה מהם. נכון שהגעתי לחתונה של עמי ביטון. זה היה בשביל לתת לו כבוד ולפגוש את האנשים, אבל ביזנס לא דיברנו. אני יכול לבשר שאם הייתי מקבל הצעה טובה, שהייתה מתאימה לי, הייתי חוזר".

כמו זאת ששאראס קיבל מפנאתנייקוס?

"אין לי כל כך עיניים גדולות. שאראס עשה את עסקת חייו. לפי דעתי פנאתנייקוס מועמדים בכירים לקחת את היורוליג".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק