חוזה חדש יוצע לאלברז

בבית"ר ירושלים יש שביעות רצון מיכולתו של המגן והכוונה היא לשדרג את שכרו מ-250 אלף דולר לכ-400 אלף דולר. קאלה: כל תוצאה במשחק מול קרואטיה מקובלת עלי

יום חמישי 11 אוקטובר 2007
אסף שקד

בצל ההכנות של נבחרת ישראל למשחק מול נבחרת קרואטיה, ממשיכה בית"ר ירושלים להתאמן בסגל מצומצם מאוד ללא שחקני הנבחרת וללא כריסטיאן אלברז שיפגוש ביום שבת את נבחרת ארגנטינה.

היום ערכה הקבוצה אימון נוסף במסגרת הסגל המצומצם כשגם ממנו נעדרו מספר שחקנים ביניהם עידן טל הסובל מכאבים בצלעות ואנטונלי רומולו שסובל מכאבים בגבו. השניים קיבלו טיפולים ולקראת תחילת השבוע הם צפויים לחזור לאימונם מלאים. מי שכן חזר להתאמן באופן מלא זהו הקשר מילובאן מירוסביץ' שסבל מדלקת חמורה באוזניים והיום ערך אימון מלא עם יתר חבריו.

לאור הדלילות בסגל, החליטו בצוות המקצועי של הקבוצה לתת לשחקנים חופש מאימונים ביום שבת ויום ראשון כאשר כל הסגל יחזור להתאמן ביום שני.

המגן הצ'יליאני כריסטיאן אלברז שצפוי לפתוח בהרכב נבחרתו במשחק המסקרן מול ארגנטינה ביום שבת, צפוי לקבל הצעה להאריך את חוזהו בבית"ר לשלוש עונות נוספות. העונה משתכר השחקן בכ-250 אלף דולר לעונה והכוונה בבית"ר היא להציע לשחקן חוזה משופר של כ-400 אלף דולר לעונה כשהמטרה היא להחתימו לשלוש עונות.

זר אחר של הקבוצה, השוער טברקטו קאלה, מתכונן לקראת המשחק של נבחרתו קרואטיה מול נבחרת ישראל. היום הוא גילה את ההתלבטות העומדת בפניו ביום המשחק: "כקרואטי יש לי זיקה גדולה למדינה שלי וכמובן שאני אתמוך בה, אבל גם ישראל באופן מסוים היא מדינה בה אני חיי עכשיו ואולי אמשיך לחיות בה בעתיד ככה שכל תוצאה שתהיה במשחק מקובלת עליי. אני חושב שלקרואטיה יש יתרון גם מבחינת הסגל וגם מהעובדה שהיא המארחת, לא קל לשחק בזאגרב".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק