משחק משמעותי לקריירה

מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל, גיא לוי, קיים מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מחר מול גרמניה. לוי: נרצה להביא את החוצפה. בוזגלו: זה משחק מאוד קריטי עבורינו

יום חמישי 11 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
נבחרת ישראל הצעירה תפגוש מחר את נבחרתה המקבילה של גרמניה במסגרת מוקדמות יורו 2009. אחרי ההפסד המאכזב למולדובה (1:0), המשחק מחר באיצטדיון ר"ג עשוי להכריע אם לישראל יש עדיין סיכוי להעפיל או שיהיה אפשר כבר לחשוב על האליפות הבא.

מאמן הנבחרת, גיא לוי, אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "מסתכלים על גרמניה ולא על מולדובה. זו נבחרת מאוד מסודרת ופיזית עם שחקנים מהרמות הגבוהות ביותר. נשחק את המשחק שלנו. אני מקווה שנגיע לאתגר הזה מוכנים. המטרה שלנו לא לתת להם שטח לתקוף. אם נעשה את זה, איתי שכטר ומאור בוזגלו יוכלו להתבטא בחלק ההתקפתי. מקצוענות צריכה להביא מוטיבציה בכל משחק ובכל אימון. משחק מהסוג הזה, זה משחק משמעותי לכל אחד ואחד בקריירה, כולל לי. נעשה שיחה על הרוח שצריך לעלות איתה למשחק". 

לוי המשיך והתייחס גם למגרש הביתי של הנבחרת ולדעתו לגבי הניפוי מהסגל של הקשר, ערן זהבי: "למדתי לאהוב את איצטדיון ר"ג. הביתיות צריכה להיות בלב, לא במגרש. אנחנו צריכים להאמין שאנחנו יכולים לנצח כל נבחרת, אבל ראינו שגם אפשר להפסיד. אנחנו מעריכים מאוד את הגרמנים. יש לנו כישרונות, שאנחנו רוצים להביא אותם לידי ביטוי, נרצה להביא את החוצפה של השחקנים שלנו למגרש. הגרמנים הם נבחרת אירופאית מבחינה פיזית ונצטרך להתמודד עם זה. שחקן בנבחרות ישראל צריך לדעת איך להתנהג גם במסגרת הצבא. אנחנו לא אוהבים הפרות משמעת. אם הוא לא יוכל ליסוע לאירלנד, הוא לא יסע. הגרמנים מספיק טובים ואיכותיים גם בלי השחקן שהורחק". 

כוכב הנבחרת, מאור בוזגלו, דיבר על משמעות המשחק ועל האחריות שלו כמוביל: "אני שחקן של הנבחרת הצעירה וזה מה שמעניין אותי, איך להצליח איתה. זה משחק מאוד חשוב עבורינו. אני ואיתי שכטר מדברים עם השחקנים כמה חשוב המשחק. לא צריך לדבר על מוטיבציה במשחק כזה. בנבחרת הזו יש משהו מאוד מיוחד. המשחק הזה מאוד קריטי עבורינו. צריך להביא את הקהל, כדי שיעודד אותנו בדרך לניצחון. אנחנו מתחברים ומשתפרים עם הזמן. שחקן שרוצה להתמודד צריך לקחת אחריות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק