הדרך לפיינל פור ארוכה

ליגת ווינר: מאמנה של עירוני נהריה,בית הלחמי יודע כי במצב כזה קבוצתו לא תגיע לקרב על האליפות בסיום העונה: תקופה לא קלה. דורסמן: ההגנה הייתה̠מצויינת. טאקר: רגילים לקור

יום שני 14 ינואר 2008
שלמה חסיד

הקור בהחלט שלט במשחק הניצחון של הפועל חולון 69:87 מול עירונۙ נהריה, אבל בסופו של דבר הלב של דורסמן והשחקנים התחמם למראה המלבב של הניצחון.

אריאל בית הלחמי, מאמנה של עירוני נהריה: "אין לי תשובות לקטע המקצועי לשלושת הפורוורדים. אין לנו שחקנים שיכולנו להתמודד איתם בעӞדות הללו. תקופה לא קלה כעת. 

"היו מספר פעמים שחזרנו, למרות שחולון שלטו לכל אורך המשחק. אני לא בעד להחליף שחקנים, פשוט צריך לנסות להתרומם הלאה. אנחנו שווים פיינל פור, אבל הדרך עוד ארוכה".

מיקי דורסמן, מא۞נה של הפועל חולון: "ההגנה הייתה מצויינת. הכנו את הקבוצה למשחק בצורה ראויה. השחקנים שלנו רובם עדיין לא התחברו. 

"עברנו לא תקופה קלה, ואנחנו מתייצבים לייצב את הקבוצה בסיבוב הבא. השחקנים מבינים שאם הם לא מבצעים את הדברים שצריך, אזĠהם לא משחקים פשוט (אבישי גורדון)".

עידו קוז'יקארו, שלקח בטעם מר את ההפסד: "זה מתסכל ששום דבר לא הולך. צריכים להסתכל עמוק עמוק פנימה, כל אחד מאיתנו. אנחנו לא הולכים לוותר. 

"היינו במצבים קשים, זה לא̠מה שישבור אותנו. ננסה לתקן, אין לי הסבר למה שקרה כאן. זה עצוב. היינו צריכים להראות יותר טוב ממה שנראנו. אין לי תרופה פלא, צריך להסתכל על המשחק הבא קדימה, וזה בהחלט יהיה משחק קשה (מכבי ת"א)".

פי ג'יי טאקר, השחקן המצטיין: "היה משחק נהדר לכל הקבוצה. היה קר מאוד, אבל אנחנו מתאמנים כאן כל יום, אז אנחנו מעט רגילים. אנחנו באים להתאמן כל פעם קשה, אנחנו רוצים רק לנצח".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק