0

אני מתנצל בפני אוואט

האירוע שמסעיר את ספרד ממשיך לספק דרמה: השוער האורוגוואי, מונאה הביע צער וחרטה על המקרה: פעלתי לא נכון. בינתיים מאמן הקבוצה, לוטינה קנס את השניים ב-18 אלף יורו והציב אולטימטום: יש להם שבוע לסולחה

יום שני 14 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
האירוע שהסעיר את הכדורגל הספרדי בתחילת השבוע, שבו שוערה הישראלי של דודו אוואט חטף אגרוף בעינו מגוסטבו מונאה משנה כיוון. השוער האורוגוואי הביע חרטה על המעשה כנגד אוואט: "אני רוצה להתנצל בפני דודו אוואט, משפחתו וכל אחד מאוהדיו ברחבי העולם על המקרה שהייתי מעורב בו.

"אני מתבייש להיות חלק מהאירוע" - הודה מונאה בתקשורת. השוער שתקף תיאר כיצד הגיע לאותו רגע של Әירוף: "רבנו כ-10 שניות , לא היינו קרובים ובסופו של דבר פעלתי לא נכון. האמת היא שלעולם לא התנהגתי ככה בעבר, וזה חמור מאוד". 

לעומת זאת דודו אואט טען גרסה אחרת לאחר המקרה, שבו השוער האורוגוואי חדר לחדר ההלבשה ובלי הודעה מוקדמת העәף אגרוף הישר לפניו.  כעת אוואט נמצא בדילמה, האם להשאר בקבוצה או לא, למרות שכבר הצהיר כי יעזוב במידה ומונאה ישאר בקבוצה. הזמן יעשה את שלו, והדרמה תמשיך להכות גלים.

בינתיים מאמן דפורטיבו לה קורוניה, מיגל אנחל לוטינה, החליטȠלקנוס את השניים ב-18 אלף יורו כל אחד ולתת לשני השוערים לסיים ביניהם את המקרה ולבצע סולחה שתעזור לכל הצדדים ובמיוחד לקבוצה: "אני מבקש מהם לעשות סולחה בתוך שבוע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק