ויסה ערך אימון בכורה

הקשר הפרואני של בית"ר ירושלים ערך אימון בכורה עם חבריו וקיבל את המספר 17. עידן טל: "פתחנו קומונה דרום אמריקנית". גרשߕן ובנאדו נעדרו מהאימון

יום שלישי 15 ינואר 2008
אסף שקד

הקשר הפרואני סזאר ויסה, ערך הבוקר את אימון הבכורה שלו במדי בית"ר ירושלים. השחקן נמוך הקומה, לקח את חולצה מספר 17 שהייתה שייכת בשנים האחרונות לאۜירן דנין והצטרף מיידית לחבריו החדשים. 

ויסה שנראה אנרגטי מאוד בתחילת האימון, גילה סימני עייפות לקראת סוף האימון, אך בימים הקרובים הוא יתאושש מהטיסה הארוכה מדרום אמריקה ובהתאם יכנס אף לכושר משחק.

הפרואני זכה לנחיתה רכה בבית וגן. מיד עם פתיחת האימון, נצמד ויסה לצמד הדרום אמריקאים אנטונלי רומולו וכריסטיאן אלברז ובמהלך האימון אף התחבר לגל אלברמן הדובר את השפה הספרדית. "פתחו כאן קומונה דרום אמריקאית", אמר בצחוק עידן טל בתום האימון, "יש לנו נציג מכל מדינה בדרום אמריקה&quoŴ;, התלוצץ הקשר.

מי שציפה לראות את ויסה קורע רשתות כבר באימון הראשון שלו, יתאכזב לשמוע שהקשר-חלוץ הפרואני לא פגש את הרשת אפילו פעם אחת במהלך האימון. יתכן שבגלל שזהו האימון הראשון שלו בבית"ר ניכרה עליו העייפות, אבל מה שכן ניתן לראות זה שהצעיר הפרואני מגלה התלהבות, מחזיק ביכולות טכניות טובות מאוד ובמראהו מזכיר אף את רונאלדו לימה, חלוץ נבחרת ברזיל ומילאן. אגב, בקבוצה הדביקו לו את השם "פינטוטו", וזאת משום הדמיון במראה לפינטו והיכולות הטכניות המזכירות מאוד את היכולות של רושל טוטו.

ߩחקן נוסף שהצטרף היום לאימוני הקבוצה הבוגרת זהו קשר הנוער עידן ורד שהשלים את החסרון של שלושת הצעירים-שי חדד, שמוליק קוזוקין וחן עזריאל שנעדרו עקב אימונים עם הנבחרת האולימפית. ורד הציג יכולת טובה מאוד באימון ובמשחקון שנעל את האימון אף כבש שער יפיפה שגרם לשבӗים מצד חבריו לקבוצה. ורד שנחשב לאחד השחקנים הבולטים בקבוצה הנוער, צפוי להמשיך ולהתאמן עם הקבוצה הבוגרת במטרה להכשיר אותו לשחקן סגל כבר בעונה הבאה. 

שמעון גרשון ואריק בנאדו נעדרו מהאימון היום. גרשון בגלל פציעה קטנה ממנה הוא סובל, פציעה שלӐ תשבית אותו במשחק מול אשדוד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק