התנהגות אייל זו אלימות

כך אמר אריאל שיימן בעקבות הפרסום הבלעדי כי אייל ברקוביץ' התפרץ לעבר מאמן קבוצת ילדי מכבי הרצליה בה משחק בנו, זרק עליו את חולצת הילד ואמר "אני אגמור אותך ואחסל לך את הקריירה"

שבת 13 אוקטובר 2007
אלכס נירנבורג

כדורגלן העבר אייל ברקוביץ' השתולל הבוקר לאחר משחק ליגת ילדים ב' בין הפועל כפר סבא למכבי הרצליה, בה משחק בנו. 

ברקוביץ' זעם על המאמן דני עציוני, שהחליף את הבן במהלך המשחק, ומיד בסיומו עלה לאוטובוס הקבוצה והחל להשתולל. על פי עדויות שהגיעו ל telesport  אמר ברקוביץ' לעציוני "אני אגמור לך את הקריירה, אני אחסל אותך, מה זו ההתנהלות הזו"? גם לאחר מכן המשיך ברקוביץ להשמיע אמירות פוגעות כלפי המאמן. 

עוד נודע כי ברקוביץ' הוריד את החולצה של הילד וזרק אותה לעבר עציוני בזעם. הורים המומים שנכחו במקום עידכנו במתרחש את הבעלים של מכבי הרצליה, אריאל שיימן, ואת המנכ"ל שמעון מסיקה. ראשי הרצליה אסרו על המעורבים בפרשה להתראיין והבטיחו לבדוק את הנושא. 

הורים שנכחו במקום אמרו ל telesport כי ידרשו לאסור על ברקוביץ' להגיע למשחקי הקבוצה. 

את תגובתו של ברקוביץ' לא ניתן היה להשיג. 

יו"ר הקבוצה אריאל שיימן אמר הערב:  "אייל ברקוביץ' הוא איש אלים ומה שהוא עשה זו אלימות לשמה. מה שהוא עשה זה מעשה חמור ביותר. אמרתי לדני עציוני שהוא צריך להגיש תלונה במשטרה, אבל עציוני רוצה לשמור על כבודו של אייל ברקוביץ'. עשרות הורים התקשרו וביקשו שאייל ברקוביץ' לא יתקרב לילדים שלהם, אבל אני לא מתכוון לשחרר את הילד כי הוא לא אשם. בכל מקרה לא נראה לי שאייל והילד שלו יחזור למועדון".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק