וויצ'יץ': התוצאה משקפת

הסנטר הקרואטי של מכבי ת"א אמר את דעתו על ניצחון נבחרת ארצו על נבחרת ישראל והוסיף: כמובן שאני שמח. טברטקו קאלה: ישראל יכולה להיות מרוצה. קרואטיה בדרג הראשון בעולם

שבת 13 אוקטובר 2007
שלמה חסיד
ההפסד הישראלי בקרואטיה היה אמנם די צפוי, אך אולי בכל זאת יש מקום לשאוב עידוד מההופעה של הנבחרת ולפחות מצורת המשחק שלבטח היתה טובה בהרבה מזו הקודמת בוומבלי. כמו כן, גם היכולת שהציגו השחקנים הצעירים ששותפו במשחק ומהווים את דור העתיד של הנבחרת יכולה לגרום לאופטימות. להלן מספר מספר תגובות על המשחק ממספר גורמים בספורט הישראלי וכמובן מנציגיו הקרואטים.
 
ניקולה וויצ'יץ, הסנטר הקרואטי של מכבי ת"א, אמר: "היה ברור שישראל הולכת למשחק קשה מאוד מול יריבה מהדרג האירופי הראשון, אבל הנבחרת הישראלית הציגה משחק יפה והתוצאה משקפת. כמובן שאני שמח על הניצחון הקרואטי".

טברטקו קאלה, שוערה הקרואטי של בית"ר ירושלים: "ישראל יכולה להיות מרוצה מההופעה. אני חושב שהרבה שחקנים ישראלים שיחקו בסדר גמור. קרואטיה היא נבחרת מהדרג הראשון בעולם וכשהיא משחקת בבית עם הקהל שלה קשה מאוד לעשות מולה משהו".

יוסי מזרחי, מאמן מכבי פ"ת: "קרואטיה נבחרת עדיפה היה ברור שהיא תגיע ליורו. ישראל הציגה משחק לא רע עם הרכב רענן".

משה דדש, יו"ר בית"ר ירושלים לשעבר: "הופעה יפה מאוד של הנבחרת. כדורגל משכנע. שיחקנו נגד נבחרת יותר טובה והתוצאה הזו היתה די צפויה".

בוני גינצבורג, שוער הנבחרת לשעבר: "נהניתי מהנבחרת. היא שיחקה יפה, קרואטיה זו קרואטיה - אין מה לעשות".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק