ארגנטינה עם הפנים ל-2010

מוקדמות המונדיאל בדרום אמריקה נפתחו עם צמד של ריקלמה שסידר לארגנטינה 0:2 על צ'ילה. אורוגאווי מחצה את בוליביה 0:5 בזמן שונצואלה שבה מאקוואדור עם ניצחון ופרו ופרגוואי נפרדו כידידות

שבת 13 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
אמנם יש עוד כשנתיים וחצי עד למונדיאל 2010 בדרום אפריקה אך בדרום אמריקה נפתחו הלילה משחקי המוקדמות שישוחקו במתכון ליגה בין הנבחרות. מי שפתחה את המשחקים בסטייל הייתה ארגנטינה שנעזרה בצמד של ריקלמה בכדי לנצח את צ'ילה 0:2 בבונוס איירס. ארגנטינה שנייה כרגע בטבלה רק לאורוגאווי שנהנתה מניצחון 0:5 על בוליביה.

למרות כדורגל איכותי, הארגנטינאים לא הצליחו לפרוץ את ההגנה החזקה שהציבו הצ'ליאנים הערב באצטדיון הבונבוניירה של בוקה. היה ברור כי רק משהו מיוחד יפרוץ את ההגנה והמשהו הזה היה בעיטת עונשין מרהיבה של חואן רומן ריקלמה ששלח בדקה ה-27בעיטה אדירה מ-25 מטרים ישר לחיבור של בראבו שלא יכל להציל את הכדור.

דקה לסיום המחצית הראשונה קיבלנו את השני של ארגנטינה העתק כמעט מדויק של השער הראשון רק הפעם משמאל. הכדור של ריקלמה חדר לרשת בפעם השנייה ונתן לארגנטינאים יתרון 0:2 במחצית.

עם פתיחת המחצית השנייה הורחק שחקנה של בית"ר ירושלים כריסטיאן אלברז  בצהוב שני לאחר שעבר עבירה על מסצ'ראנו. הארגנטינאים נהנו מהיתרון המספרי, יצרו הזדמנויות אך לא ניצלו אותן בכדי להגדיל את התוצאה, כשבראבו שהיה אמור להיות מורחק אף הוא על עבירה על מסי מציל את צ'ילה פעם אחר פעם.

הסלסטה מדברים בחמישיות
דייגו פורלאן וחבריו אולי תמיד לא מצליחים מול הגדולות של דרום אמריקה אך מול הקטנות אורוגאווי תמיד שיחקה נפלא. הערב היא גברה 0:5 על בוליביה בביתה ועלתה למקום הראשון בטבלת הבית. 

האורוגאווים שלטו במגרש לכל אורך המשחק כאשר הם עולים ליתרון מוקדם משער של סוארז כשדייגו פורלאן מכפיל את התוצאה בדקה ה-38. המחצית השנייה כבר הפכה לקלה הרבה יותר לאחר שאבארו קבע 0:3 בדקה ה-47 כשסאנצ'ז (67) ובואנו (87) משלימים את החמישייה.

בשני המשחקים הנותרים בבית גברה ונצואלה 0:1 על אקוואדור משער של חוזה ריי ופרו ופראגוואי נפרדו בתיקו ללא שערים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק