עציוני יתבע את ברקוביץ'

לאור חשיפת TELESPORT על תקיפתו של אייל ברקוביץ' את דני עציוני זכה עציוני לתמיכה רבה ובקשות להתלונן נגד ברקוביץ' במשטרה. עציוני נפגש עם שני עורכי דין ונוטה להגיש תלונה אזרחית ופלילית

יום ראשון 14 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
בעקבות הפרסום אתמול ב-TELESPORT על תקיפתו של אייל ברקוביץ' את מאמן קבוצת טרום ילדים א' של מכבי הרצליה, דני עציוני,  גובר הלחץ על עציוני להתלונן במשטרה נגד ברקוביץ'. 

עציוני נפגש הערב עם שני עורכי דין בעקבות ההתפחויות האחרונות והתבטאותיו של ברקוביץ' והנטייה שלו היא להגיש בימים הקרובים תלונה במשטרת ישראל נגד ברקוביץ' ולהגיש תביעה אזרחית נגד ברקוביץ' בטענה לפגיעה קשה בשמו גם לאור העובדה שעציוני הוא מורה בבית ספר.

 כזכור, אתמול פרסמנו כי איל ברקוביץ' תקף את עציוני לאחר משחק הילדים מול בית"ר כפר סבא בעקבות העובדה שילדו של ברקוביץ', בן ה-10, לא זכה לדקות משחק רבות. ברקוביץ' צעק לעציוני: "אני אגמור אותך", וזרק על עציוני את חולצת הבן.

עציוני זכה הבוקר לשיחות טלפון מאנשים רבים מתחום הכדורגל, בינהם נציגי מועדונים רבים ברחבי הארץ שחיזקו את ידו. עציוני קיבל מספר רב של פניות מהורים אשר ביקשו ממנו להתלונן במשטרה  נגד ברקוביץ'.

היום נערך אימון לקבוצת הילדים וברקוביץ' הצעיר לא הגיע לאימון. עציוני נמנע מלדבר בהרחבה על הפרשה ואמר רק: "הטלפונים לא פוסקים. זה מקרה מזעזע".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק