אלוף פוגש אלופה

במוקד משחקי האן.בי.איי של טופס הווינר ביום חמישי עומד המפגש בין לברון ג'יימס, אלוף בפוטנציה, לסאן אנטוניו ספרס, אלופה בפועל. במשחק נוסף דנבר תפגוש את יוטה

יום רביעי 16 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

טופס הווינר של יום חמישי מזמן לנו שני משחקים מליגת הכӓורסל הטובה בעולם, אבל כל משחק ראוי לאיזכור נרחב בפני עצמו. 

לברון ג'יימס, שמאוד רוצה אליפות, יפגוש את זו שמחזיקה בגביע, סאן אנטוניו. דנבר, קבוצה נוספת שבשבילה גמר פלייאוף הוא לא ביטוי גס מדי, תפגוש את יוטה ג'אז. 

סאן אנטוניו ספרס - קליבלנד קאבלירס

לברון ג'יימס הפציץ 51 נקודות באחד ממשחקי השבוע והוביל את קליבלנד לניצחון נוסף בדרך למאזן של 20 ניצחונות ו - 18 הפסדים. הבעיה היא שלא ברור כמה זמן יוכל להחזיק מעמד ג'יימס לבד, כמעט ללא צוות מסיߙע סביבו. 

במשחק מול הספרס הוא יצטרך תרומת נקודות רבה יותר מחבריו, שכן קליבלנד מחזיקה במאזן חוץ לא הכי יציב של שמונה ניצחונות בלבד מ - 20 משחקים. עם מאזן של 29.1 נקודות בממוצע למשחק, ניתן להניח שכוכב הקאבס יעשה את העבודה, אבל השאלה היא כמߔ יוכל להחזיק מעמד. 

בסאן אנטוניו לעומת זאת, עם מאזן של שלושה הפסדי בית בלבד ב- 22 משחקים, יכולים להיות רגועים. עם המאזן השני בטיבו במערב אחרי הלייקרס ועם חלוקת נקודות מרשימה שכוללת את טוני פארקר שקולע קצת יותר מ - 20 נקודות במשחק, מאנו גȧינובילי שרושם 19.1 נקודות וטים דאנקן, שמסתפק העונה במאזן של 18.6 נקודות בממוצע למשחק, ניצחון על קליבלנד לא נראה משימה קשה במיוחד.

ההימור: 1, היחס: 1.8

דנבר נאגטס - יוטה ג'אז 

הנאגטס, עם שני שחקנים ברשימת חמשת הקלעים המובילים בליגה (אייברסון עם ממוצע של 26.8 וכרמלו אנתוני עם ממוצע של 25.6), יכולה לעשות צרות רבות לכל קבוצה. מול יוטה זו תהיה משימה קשה, שכן הקבוצה תגיע עם רצף של ניצחונות. מה שישחק לרעתם של הג'אז, זה מאזן החוץ הגרוע שלהם, שעומד על שישה ניצחונות מ - 20 משחקים. 

בדנבר מחזיקים במאזן ביתי של חמישה הפסדים בלבד ב- 20 משחקים ואחרי רצף של שני הפסדים, הם ישאפו לנצח, ובמיוחד כשהג'אז נמצאים אחריהם בפיגור של שני משחקים בלבד. 

ההימור: 1,̠היחס: 1.8

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק