נהריה ניצחה לאחר מותחן

טורניר WINNER: נהריה הייתה בפיגור כל המשחק, עד לרבע האחרון וניצחה בסיום 77:81 את בני השרון בפתיחת טורניר ווינר. בית הלחמי: הניצחון חשוב לביטחון. נאור: יהיה בסדר בהמשך

יום ראשון 14 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

ממש לפני שנפתחת עונת 2007/08 בליגת העל בכדורסל, נערכים בימים אלו טורניר "ווינר" המסורתי, כדי לתת שואו לקהל. במשחק הראשון של הערב גברה עירוני נהריה 77:81 על בני השרון במשחק מותח עד לסיומו. 

במשחק נוסף שיערך הערב במסגרת הטורניר במלחה, תארח הפועל ירושלים ודן שמיר את עירוני רמת גן.

בירנבוים: צריכים להתחבר. בית הלחמי: חשוב לביטחון של הקבוצה

מהצד המפסיד, מאמנה של בני השרון, אפי בירנבוים: זה היה משחק טוב מאוד בשבילנו, למדנו ממנו הרבה דברים. יש שחקנים חדשים, צריכים להתחבר. היה קשה, היינו צריכים לעשות פאול בסיום.

"חשוב שתהיה קבוצה טובה, שנעבוד טוב, זוהי רק התחלת הדרך". לקראת הגביע: "צריכים
לעבוד על המנטאליות ולהמשיך לעבוד קשה".

המאמן המנצח, אריאל בית הלחמי: "הרבע הראשון לא היה טוב, הכדורים לא נכנסו. בחצי השני שמרנו טוב. הכדורים נכנסו, זה חשוב לביטחון, נהדר שניצחנו. החבר'ה היו קצת עייפים, הם שאבו כוחות. זה מאוד חשוב לביטחון של קבוצה".

מתן נאור מנהריה: "זה הרגשה מאוד כיפית להיות בירושלים, אבל אני בטוח שבפעם הבאה שאהיה כאן לא יעודדו אותי כך. בהתקפה האחרונה הרגשתי שזה יכנס, הכדור הגיע וזה נכנס. אנחנו משתדלים להנות, אנרגיות חיוביות. יהיה בסדר בהמשך". 

מהלך המשחק:

הרבע הראשון של בני השרון מול עירוני נהריה הסתיים יוצא מהכלל. משחק הגנה מעולה, פלוס התקפה שקולעת מכל מצב, העלתה את הבחורים מהשרון ליתרון שיא של 24 נקודות בסיומו - 6:30

ברבע השני בנהריה הבינו שצריכים מהר לחזור למשחק, לפני שיסתיים במחצית. שלוש דקות למחצית צימצמו חניכיו של בית הלחמי ל-13 נקודות בלבד (37:24) לזכות בני השרון. בלצ'ר ו-וויליאמס החזירו את נהריה לתמונה, שצימקה רק ל-12 נקודות בלבד במחצית - 30:42 לבני השרון.

ברבע השלישי נהריה הצליחה לצמק את ההפרש הדו ספרתי לחד ספרתי. בני השרון, קצת חדלה מלשלוט מתחת לסלים, מה שגרם לבחורים מהצפון לנצל זאת. הנקודות האחרונות היו שייכות לברק פלג, שהפציץ שלשה בשנייה האחרונה - 56:59 לבני השרון, עם תקווה לרבע אחרון מותח.

7 דקות לסיום המשחק ברבע הרביעי, סוף סוף נהריה עלתה ליתרון ראשון במשחק 63:65. הרבע המשיך להיות צמוד, כאשר בדקה האחרונה נהריה עלתה ליתרון של שתי נקודות בזכות שלשה מצויינת של מתן נאור, 20 שניות לסיום. ההתקפה האחרונה של בני השרון, הוחמצה נהריה יצאה למתפרצת וסיימה בסטייל את המשחק - 77:81 בסיום.

הרבו לקלוע לעירוני נהריה: "היל 18  נק', ג'ונסון 14 נק', נאור 13 נק', פלג 12 נק', קוז'יקארו 8 נקודות, פלדג'ר 8 נק', סוכר 5 נק', אוצ'קוליץ' 3 נק'. 

הרבו לקלוע לבני השרון: איבי 27 נק', וויליאמס 18 נקודות, כץ 8 נק', טפירו 7 נק', בלצ'ר 7 נק', חנוכי 4 נק'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק