רונאלדיניו וקאקה לצ'לסי?

אברם גרנט כבר מכין את הקרקע לקראת העונה הבאה וביחד עם רומן אברמוביץ' לפתוח את הארנק כדי להנחית את שני המפציצים בסטמפורד ברידג'. בינתיים לאמפרד בדרך ההפוכה לספרד

יום ראשון 14 אוקטובר 2007
אייל כהן
 מאמנה החדש של צ'לסי, אברם גרנט, כבר מתכונן לקראת העונה הבאה ובגדול. המטרה של גרנט להחתים מספר מפציצים בעלי שם, כדי שוב להוביל את צ'לסי לקבוצה הטובה בעולם. רומן אברמוביץ' צפוי לשלם יותר מ-100 מיליון פאונד. 

השם החם שצפוי לנחות בסטמפורד ברידג', הוא לא אחר מאשר רונאלדיניו. הברזילאי שלא מאושר בקאטלוניה, צפוי לבקש אישור להשתחרר מבארסה בעונה הבאה. 

סוכן השחקנים האיטלקי, אנז'ו בורוזטי התייחס לעניין: "אני בטוח שרונאלדיניו יחפש לעזוב את ברצלונה בעונה הבאה". אברמוביץ', נשיא צ'לסי כבר החל במגעים עם הברזילאי, במטרה לזרז את העניינים: "כאשר החוזה של רונאלדיניו יסתיים, זה יהיה יקר עבור ברצלונה".

השם החם הנוסף, שמקושר לצ'לסי ולונדון הוא לא אחר מקשרה של מילאן, קאקה. המטרה של גרנט ואברמוביץ', הינה להשקיע קרוב ל-100 מיליון פאונד עבור קאקה, סכום דמיוני זה דיי מגוחך, אבל קאקה בשלו: "צ'לסי? אני לא יודע כלום מכך.

"אם וכאשר אנשי צ'לסי פנו למילאן, אני מבחינתי לא יודע כלום מכך עדיין. לדעתי הכל רק ספוקולציות ושמועות".

לאמפרד רוצה ספרד

בזמן שצ'לסי מעוניינים ברונאלדיניו ובקאקה, לאמפרד אולי יעשה את הכיוון ההפוך לעבר ספרד? ריאל מדריד מעוניינת בפרנק לאמפרד כבר בינואר. 

ב'אס' הספרדי, היו דיבורים על כך שריאל מדריד מוכנה להשקיע ולהביא את פרנק לאמפרד, קשר צ'לסי ונבחרת אנגליה, כאשר מאמן ריאל ברנרד סושטר מעוניין בו לשורות הקבוצה. 

המנהל המקצועי של ריאל מדריד, פרדרג מיאטוביץ', יחל בשיחות עם צ'לסי, עבור העסקה שאמורה להתבצע בחורף. 

תמונה: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק