כרגע לא צריכים אותי

אבי נמני התייחס למפגש נגד קרית שמונה: ההפסד האחרון למכבי חיפה עצר אותנו.. בלם - קשר בשם דוד ביסטרון יגיע להתרשמות בקבוצה עפ"י המלצת הסקאוט הۗדש יעקב הילל

יום חמישי 17 ינואר 2008
אשר גולדברג

"כרגע לא צריכים אותי", כך אמר הקפטן והג'נרל-מנג'ר של מכבי ת"א אבי נמני לקראת המשך העונה.

נמני הוסיף לקראת המשחק בשבת נגד קרית שמונה: "אנחנו קרובים לתחתית. ההפסד האחרון למכבי חיפה עצר אותנו. אני בכלל לא רוצה לחשוב אם בהמשך העונה מכבי ת"א תצטרך אותי למאבקי ההישרדות. אני אפילו לא רוצה לחשוב על זה".

הילל בשליחות מכבי בטורקיה

יעקב הילל, כדורגלן העבר של מכבי ת"א, ישמש כסקאוט ראשי өל מועדון הכדורגל מכבי תל אביב. הילל ישתף פעולה עם הג'נרל מנג'ר אבי נימני ויעבוד לצדו בנושא הסקאוטינג במועדון.

כפי שפורסם לראשונה ב-telesport, אבי  נימני בחר בהילל לתפקיד. להילל, זוהי סגירת מעגל לאחר שעבר תחנות מספר במועדון. הילל החל את דרכו במועדון כשחקן ולקח איתו אליפויות ותארים, המשיך בקבוצת הנערים של הקבוצה כמאמן והתמנה כעת לתפקיד מקצועי, כסקאוטר ראשי.

הילל שוהה כבר שמונה ימים בשליחות חשאית מטעמו של נימני, והוא צופה בשחקנים מקבוצות הפאר של טורקיה על מנת לנסות ולאߪר בהן מועמדים פוטנציאליים לחיזוק הקבוצה, באם יימצא שחקן מתאים או למטרת מעקב אחרי שחקנים לרכישה עתידית.

אוהדי הקבוצה שלא אהבו, בשעתו, את מעברו של יעקב הילל ממכבי להפועל ת"א הבטיחו לשכוח את העבר וליישר קו לצדו של הג'נרל מנג'ר נמני בנושא מינויו של הילל.  

בתוך כך, בלם -קשר בשם דוד ביסטרון הגיע להתרשמות במכבי, על מנת לנסות ולבחון אפשרות לחזק את החלק האחורי של הקבוצה.  

צילום: bjerusalem

תגובות

טלספורט בפייסבוק