אלברז: חושב כבר על ביתר

המגן הצ'יליאני שהורחק במשחק נבחרתו מול ארגנטינה ועשוי להקדים את חזרתו ארצה אמר ל-telesport: "אני מאוכזב מהאדום שספגתי". יצחקי בספק למכבי פ"ת, בן שושן עשוי להחליפו

יום ראשון 14 אוקטובר 2007
אסף שקד

כריסטיאן אלברז ששיחק במוצ"ש עם נבחרתו צ'ילה מול הנבחרת הארגנטינאית, ספג כרטיס אדום שימנע ממנו לקחת חלק במשחק מול נבחרת פרו ביום רביעי הקרוב. בעקבות ההרחקה רוצה בית"ר להחזיר את המגן לישראל כבר ביום שלישי, אך בהתאחדות הצ'יליאנית לא מתכוונים לשחרר את השחקן עד שתגיע בקשה רשמית מבית"ר ירושלים.

המגן המאוכזב אמר היום ל-telesport: "לקחת חלק במשחקים מהסוג הזה זה פשוט חוויה. שיחקנו מול אצטדיון מלא באוהדים של ארגנטינה ושלא הפסיקו לשרוק בוז למאמן שלנו שהיה מאמן שלהם בעבר. באופן טבעי המשחקים בדרום אמריקה בין הנבחרות הם משחקים עם המון תקלים ופיזיות ואני מאוכזב מאוד שספגתי את הכרטיס האדום והשארתי את הנבחרת שלי בעשרה שחקנים".

"עוד יותר אני מאוכזב מהעובדה שלא אוכל לשחק בבית שלי מול היריבה הכי גדולה שלנו- פרו. אני עדיין לא יודע מתי אני חוזר לישראל, אבל ברגע שספגתי את הכרטיס האדום לצערי המסע שלי עם הנבחרת הסתיים ומה שנותר לי זה רק לחשוב על המשחק הקרוב של בית"ר ירושלים".

מחר תחזור הקבוצה להתאמן לאחר פגרה של יומיים, אך לרשותו של יצחק שום יעמוד שוב סגל חסר. משחק הנבחרת מול בלארוס ביום רביעי ימנע מהמאמן להתחיל כבר מעכשיו את ההכנות לקראת המשחק בשבת מול מכבי פ"ת ואם לא די בכך הרי שלרשותו עומדים מספר שחקנים פצועים ביניהם אנטונלי רומולו שסובל מכאבי גב, עידן טל שסובל מכאבים בצלעות וברק יצחקי שנפצע במהלך אימוני הנבחרת וצפוי לחזור לאימונים רק לקראת יום רביעי.

לגבי יצחקי, בבית"ר הביעו דאגו ביממה האחרונה לאור הפציעה של החלוץ, אך ההערכה היא כי כבר ביום רביעי הוא יחזור לאימונים מלאים בשאיפה להכשירו למשחק מול מכבי פ"ת. במידה ויצחקי לא יהיה כשיר במאת האחוזים יתכן כי עמית בן-שושן שסופסל מאז תחילת העונה, יחזור לתמונת ההרכב. בן-שושן שנופה לאחרונה גם מסגל הנבחרת, מציג יכולת מעולה באימונים דבר שעשוי לסלול כעת את מקומו להרכב.

עידן טל ורמולו לעומת זאת צפויים להיות כשירים למשחק. ביום רביעי תפגוש נבחרת ישראל את בלארוס, אך ההערכה היא כי קשטן לא יזמן את טל למשחק וזאת לאור העובדה שהשחקן לא התאמן באופן מלא למעלה משבוע.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק