דרום אפריקה מחכה לאנגליה

אליפות העולם בראגבי: דרום אפריקה גברה הערב 13:37 על ארגנטינה בחצי גמר אליפות העולם ותפגוש את אנגליה בגמר לאחר שרק לפני שבועיים ניצחה אותה בקלילות 0:36 בשלב המוקדם

יום ראשון 14 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
יש גמרים שהם מפגש של נבחרות ויש כאלו כמו זה שיערך ביום שבת הקרוב בפאריז שהם גמרים של שחקנים. ג'וני וויליקנסון העלה את אנגליה במו רגליו אמש לגמר אליפות העולם כשהבעיטות שלו הדיחו את צרפת והערב היה זה בראין האבנה שהתעלה מעל לכל שחקני דרום אפריקה, כבש שני טרייז, השווה את מספר הטרייז לאדם בגביע עולמי (8) ועזר לנבחרתו לגבור על ארגנטינה 13:37.

זה יכל להיות הערב של המפתיעה ארגנטינה אבל יותר מידי טעויות הביאו לכך שפליפה קונטפומי וחבריו הפסידו את המשחק. הם פיגרו 0:7 בפתיחה בזכות טריי דו פריז והמרה של מונטגומרי, קונטפומי עוד צימק ל-3:7 בבעיטה אך הדרום אפריקנים לא הרפו ועלו 3:10 לאחר עוד פעולה יפה של מונטגומרי. עד למחצית הפער גדל ל-6:24 כאשר הבעיטות של קונטפומי לא מצליחות להשאיר את הארגנטינאים במשחק לאור היכולת הטובה של היריבה. 

עם תחילת המחצית השנייה הארגנטינאים נהנו משיתוף פעולה משפחתי של האחים קונטפומי שהביאו לצימצום התוצאה ל-13:24 בעזרת טריי והמרה. אך אז הגיע הרגע הגדול של הבאנה שחטף כדור ורץ לאורך כל המגרש בכדי לקבוע טריי, שיא ולשלוח את הדרום אפריקנים לגמר. 

בשבת ווילקינסון וחבריו ירצו לנקום בדרום אפריקה על התבוסה 36:0 במשחק ביניהן בשלב הבתים. הרבה בירה תהייה שם וגם מלחמה ותקווה. הרבה ראגבי.תמונה: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק