הרציקוביץ': אני מציע להמתין

הבעלים של מכבי ת"א ל-TELESPORT: אפגוש את שון מקייטן ואני בטוח שנושא מכבי יעלה. במכבי חוששים שמקייטן יהפוך לרוני מאנה נוסף

יום ראשון 14 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
לוני הרציקוביץ' אשר נמצא בארה"ב אישר הערב בשיחת טלפון ל-TELESPORT כי שוחח היום עם שון מקייטן מספר פעמים וכי השניים אמורים להיפגש גם בנושא מכבי ת"א בימים הקרובים. בשיחות הטלפון בין השניים ביקש הרציקוביץ' ממקייטן שלא להפוך לרוני מאנה נוסף, קשקשן תקשורתי שאמירותיו לא יעמדו בסופו של במבחן התוצאה והמציאות.

הרציקוביץ' אמר הערב: "לקבוצה יש משחק חשוב ביום ראשון מול מכבי נתניה, אז פתאום כשיש פגרה ומעט שקט יש מי שמפרסם שוב על התעניינות של גורמים שרוצים לקנות את הקבוצה כביכול. פעם זה על אוליגרך רוסי, פעם מיליארדר אנגלי ופעם  על גורם בארה"ב ודרום אפריקה.
הרי בסופו של דבר יהיה כתוב שאני לוני הרציקוביץ' מנעתי את המכירה". 

הרציקוביץ' דיווח כי השבוע הוא צפוי להיפגש עם מקייטן בנושא עסקיו הפרטיים אך "מטבע הדברים השיחות יהיו גם בנושא של מכבי ת"א ועל עסקים משותפים בכלל. כבר אמרתי בעבר כי לא אכשיל משא ומתן לרכישת מכבי ת"א. אני יכול לספר כי בשיחה היום מקייטן הודיע לי ביוזמתו שאין כרגע שום משא ומתן ולא יהיה בזמן הקרוב לגבי מכבי תל אביב. אני מציע שכולם ימתינו לעובדות ולא לצפירות שווא".

גורם המקורב להרציקוביץ' ולמשא ומתן המתקיים כביכול אמר הערב: "בעונה הזו מכבי לא תעבור אל מקייטן. אם תהיה רכישה זה יקרה רק בקיץ 2008".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק