ברזיל יצאה בנס מקולומביה

מוקדמות גביע העולם בדרום אמריקה: הסלסאו נראו רע במשחק מול קולומביה שהייתה צריכה לנצח את רונאלדיניו וחבריו אך נכשלה להשיג ניצחון ראשון במאבק על העלייה למונדיאל 2010

יום ראשון 14 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT

אוהדי ברזיל תמיד מביטים על נבחרתם עם עין עקומה לעבר מה שעושה היריבה השנואה ארגנטינה. הערב לאחר שאמש הארגנטינאים פתחו את קמפיין מוקדמות המונדיאל בניצחון קיוו אוהדי ברזיל לנצח את קולומביה בחוץ. מהר מאד הם הבינו כי המטלה קשה וביקשו רק לא להפסיד במשחק הפתיחה שנפתח באיחור בשל גשמים עזים.

נבחרתם של קאקא רונאלדיניו ושאר הכוכבים נראו רע בהתקפה והתקשו מאד מול ניסיונות ההתקפה הקולומביאנית. המארחים פתחו את המשחק טוב והגיעו למצבים קורצים עם הפתיחה כולל בעיטה חופשית שנחתה בידיים של שוער ברזיל ג'וליו סייזאר. 

הלחץ הקולומביאני נמשך ובדקה ה-15 הורחק מאמן קולומביה חורחה פינטו לאחר שרתח על השופט שלא העניק בעיטת עונשין מאחד עשר מטרים למקומיים לאחר שרנטרינה ספק צלל ברחבה. 

בדקה ה-18 הגיע ברזיל להזדמנות הטובה ביותר שלה במשחק כשרונאלדיניו קיבל כדור בצד השמאלי של הרחבה אך בעט ברשלנות לגופו של המגן מולו. 

הברזילאים נעלמו מהמגרש ולכל אורך המחצית השנייה הקולומביאנים כמעט והכניעו את ג'וליו סייזאר. פעם זו הייתה בעיטה של גריסאלס בדקה ה-62 שגרמה לשוער להתעופף ופעם רמירז בחן את השוער בדקה ה-78. ברזיל יצאה מקולומביה עם נקודה יקרה וביום רביעי תארח אקוואדור בבית.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק