ווינריות אחת אחת

עונת המשחקים החדשה בליגת ווינר בכדורסל נשים הושקעה הערב באירוע נוצץ בכפר המכביה. יו"ר איגוד הכדורסל ירמי אולמרט: הליגה הזו מעוררת עניין. אורנית שוורץ: פה כל בוקר יכולה להיות אלופה חדשה

יום שני 15 אוקטובר 2007
רועי רובינשטיין
 ליגת העל בכדורסל נשים תחל אמנם רק ביום חמישי הקרוב אך הערב התאספו כל שחקניות הליגה בכפר המכביה לאירוע הפתיחה הנוצץ שארגנו הקבוצות בעזרת איגוד הכדורסל לקראת פתיחת עונת 2007/2008.

עשרות שחקניות שהפכו במרוצת השנים את הליגה לאחת מהמותחות בספורט הישראלי (לאור השליטה הצהובה בגברים והשחורה צהובה בכדורגל) התכנסו באולם האירועים וחגגו את פתיחת העונה.

"הליגה הזו מעוררת עניין רב" הצהיר יו"ר איגוד הכדורסל ירמי אולמרט במהלך הערב. אולמרט התייחס בדבריו גם להישג של נבחרת הנשים שהעפילה הקיץ לאליפות אירופה וסיפר כי "יחד עם הצלחותיה של נבחרת הגברים "קיבלנו תחושה שמתייחסים אלינו אחרת באירופה בעקבות ההישגים האחרונים".

קפטנית בנות השרון ואחת השחקניות הותיקות בליגה אורנית שוורץ סיפרה כי כמו בכל תחילת עונה יש סיבה אמיתית להתרגש מהעונה החדשה. "פה כל בוקר יכולה להיות אלופה חדשה. נדמה לי שהעונה הרמה עלתה, השחקניות הישראליות התקדמו, יש כאן בוסמניות איכותיות וכמובן שהליגה מבורכת בזרות מצוינות שמגיעות אלינו בכל עונה. משנה לשנה יש לנו ליגה יותר מעניינת, כשבכל מחזור אי אפשר לדעת מי תנצח את השנייה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק