'ניקולה רוצה לעבור ל-N.B.A'

בקרואטיה רומזים שמכבי תאלץ להיפרד בקרוב מכוכבה. מאמן קרואטיה יסמין רפשה: " הוא רוצה להגיע לשם והוא יהיה שם"

יום שלישי 16 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

התלות שפיתחה מכבי ת"א בניקולה ווצ'יץ, גדולה מאוד וגם כאשר האלופה הישראלית החליפה את מרבית שחקני הסגל, ומילאה אותו בהבטחות כמו מרקוס פייזר, עדיין הקבוצה תלוייה מאוד בניקולה שחזר אתמול בחצי השני של המשחק בגביע ווינר מול ראשון, והכריע אותו, ובכך מנע זעזוע נוסף בקבוצה הצהובה, שכבר הובסה במשחקי ההכנה ע"י אולימפיה לובליאנה וע"י הניו-יורק ניקס (וגם הדהימה בדרך את אולימפיאקוס). 

ואולם עושה רושם שזו השנה האחרונה של ניקולה במכבי, כך לפחות טוענים בקרואטיה. מאמן הנבחרת הקרואטית, יסמין רפשה, אמר היום ל-telesport: "ניקולה הוא כוכב על, באירופה אין שני לו בתפקידו וכשיש לך כזה כוכב בקבוצה, תמיד מתפתחת אליו תלות. אני יודע שניקולה רוצה להיות ב-נ.ב.א, זה הכיוון שלו ולא ירחק היום שהוא יהיה שם, אולי כבר בקיץ הבא, אני מתפלא על הסקאוטרים ועל הג'נרל מנג'רים בליגה הטובה בעולם, שלא הבחינו בכישרון שלו כי שחקן כזה יכול לבלוט גם ב-נ.ב.א".

על סירובו של ניקולה להתייצב בנבחרת הקרואטית אמר רפשה: "מי שמכיר את ניקולה יודע שאי אפשר לכעוס עליו, בטח לא לאורך זמן, רציתי אותו בנבחרת אבל הוא אמר שהוא צריך להתאושש והגוף שלו לא מוכן למעמסה הזו, נכון שניסיתי לשכנע אותו להגיע אבל קיבלתי את ההחלטה שלו, הוא אמר שהיתה לו עונה מפרכת במכבי ומצפה לו עוד עונה קשה שהוא רוצה להגיע אליה מוכן" 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק