יצחקי בספק רב לפת

חלוצה המצטיין של בית"ר נעדר מאימון הבוקר והסיכויים שישחק בשבת מול מכבי פ"ת קלושים. גם רומולו, שסובל מפגיעה בגבו, ערך אימון חלקי והוא בספק. עמית בן שושן וטוטו תמוז בהיכון

יום שלישי 16 אוקטובר 2007
אסף שקד

 בית"ר ירושלים ערכה הבוקר אימון נוסף בסגל מצומצם ובאצטדיון האתלטיקה הקלה בגבעת רם. הבשורה הרעה מהאימון- ההיעדרות של ברק יצחקי. 

החלוץ שנמצא ביכולת טובה מאז פתיחת העונה, נפצע לפני כשבוע במהלך אימון הנבחרת בברכו ומאז לא מצליח להתאושש, במהלך הימים האחרונים ניסו בצוות הרפואי של הקבוצה לבדוק מהי חומרת הפציעה, אך לאחר שהתברר כי הפציעה רצינית, קיבל השחקן שחרור מהאימון היום ולא הגיע אליו. הסיכויים שיצחקי אכן יקח חלק במשחק במוצ"ש מול מכבי פ"ת קלושים מאוד ומי שעשוי לתפוס את מקומו בחוד זהו עמית בן שושן.

אלא שכאן לא מסתיימות הבעיות של בית"ר ירושלים. הפרטנר של יצחקי לחוד- הברזילאי אנטונלי רומולו, סובל גם הוא מפציעה בגבו מזה כבשבוע ולמרות העובדה שהיום הוא ערך אימון חלקי, החלוץ נמצא עדיין בספק למשחק מול מכבי פ"ת. 

מלך השערים של בית"ר עבר מספר בדיקות בימים האחרונים אך בעקבות הכאבים העזים בגב, יתכן כי הוא לא יפתח בהרכב על מנת לא להחמיר את הפציעה. במקרה כזה עשויים חן עזריאל הצעיר וטוטו תמוז להיאבק על המקום בהרכב.

מי שכן חזר להתאמן היום זהו הקשר עידן טל שסובל מזה כשבוע מכאבים בצלעות. אתמול ערך טל אימון אישי אך היום הוא כבר הצטרף ליתר חבריו וצפוי להיות כשיר למשחק מול מכבי פ"ת.

ביום חמישי תתארח בית"ר ירושלים במכון ווינגט למשחק ראווה מול קציני צה"ל, אך כאן לא מסתיימת התרומה של בית"ר לקהילה. ב-13 בנומבר תצפין בית"ר לחדרה, שם תחנוך את מגרשה החדש של אחת הקבוצות בעיר במשחקת בליגה ג'. שבוע לאחר מכן תגיע בית"ר למשחק ראווה מול בית"ר פ"ת- קבוצה חדשה שנפתחה השנה והזמינה את בית"ר למשחק ראווה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק