ויסה יכלל בסגל מול אשדוד

הפרואני סזאר ויסה יכלל בסגל המשחק מחר מול אשדוד לאחר שהשחרור שלו מפרו הגיע. זיו, בן יוסף וברוכיאן יפתחו בהרכב. שחקני הקבוצה הבוגרת צפו בהפסד הנוער 1-2 למכבי חיפה

שבת 19 ינואר 2008
אסף שקד
 בית"ר ירושלים ערכה היום בבוקר את האימון האחרון לקראת המשחק מול אשדוד מחר בשעה 20:50. בתום האימון כינס המאמן את שחקניו לӐסיפה קבוצתית בה ביקש מהם להתעורר ולחזור למסלול הניצחונות.

הקשר הפרואני סזאר ויסה שנחת בתחילת השבוע בישראל, זומן למשחק ויכלל בסגל לאחר שהשחרור שלו מפרו הגיע בזמן. בכוונתו של שום לשתף את השחקן רק במהלך המשחק ולא לפתוח עימו בהרכב וזאת משום שהשחקӟ עדיין לא נמצא בכושר משחק.

המאמן הודיע לשחקניו כי את זהות ההרכב יפרסם רק מחר בהתכנסות הקבוצה בבית המלון, אך על פי האימונים השבוע, הוא צפוי לערוך מספר שינויים מההרכב שפתח בהפסד לבני סכנין.
המגן יואב זיו שלא זכה לשחק מול סכנין, יחזור להרכۑ על חשבון דוד אמסלם שירד לספסל. תומר בן יוסף יפתח גם הוא בהרכב במשחק השני העונה במדי בית"ר בליגה וזאת לאחר שאריק בנאדו מוצהב ולא יכלל בסגל.
בקישור צפוי שום לערוך שינוי אחד בלבד, גל אלברמן שהציג יכולת טובה עד לפגרת החורף, ישלם את מחיר ההפסד לסכנәן וירד לספסל, אבירם ברוכיאן יעשה את הדרך ההפוכה להרכב. בחוד טרם החליט המאמן עם מי לפתוח לצידו של רומולו, האם יהיה זה טוטו תמוז שפתח מול סכנין או שמא יזכה עמית בן שושן לחולצת ההרכב, ההחלטה-סמוך לשריקת הפתיחה.

הבוקר צפו מספר שחקנים במשחק הנוער של בית"ר בה הפסידה בבית 1-2 חמכבי חיפה. מיכאל זנדברג ואריק בנאדו, אקסים של מכבי חיפה, נשארו כמעט עד תום המשחק והתרשמו מהשער היפיפה שכבש חברם החדש לאימונים השבוע-עידן ורד.

הרכב משוער: קאלה, זיו, אלברז, בן יוסף, גרשון, בואטߠג, טל, ברוכיאן (אלברמן), זנדברג, תמוז (בן שושן), רומולו

תגובות

טלספורט בפייסבוק