הגול בסיום עשה צדק

ניר לוין משוכנע כי לאף אחת מהקבוצות לא הגיע לנצח, וכי שחקניו היו ב"אובר מוטיבציה בגלל בואו של שניידר". לוין הוסיף: "אם חסארמה היה ספורטאי אמיתי, אי אפשר לדעת איך המשחק הזה היה נגמר"

שבת 19 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
משחקן של מכבי תל אביב וקרית שמונה הערב (שבת) במסגרת המחזור ה-16 בליגת העל הסתיים ב- 2:2 דרמטי.

מאמן מכבי ת"א, ניר לוין אמר בסיום המשחק: "זה לא מזל, הגול בסיום עשה צדק. לאף קבוצה לא הגәע לנצח היום. קרית שמונה לא היתה טובה מאיתנו, היינו שווים ביכולת. לא שיחקנו טוב, אפילו מול מכבי חיפה במשחק ההפסד, שיחקנו טוב יותר. לא היינו מדויקים ולא היינו חדים ולא הגיע לנו לנצח. 

"חששנו שיהיה אובר מוטיבציה אצל השחקנים בגלל הӐווירה ובגלל בואו של שניידר. הרצון לנצח כשהוא נוכח היה גדול מדי. אם חסארמה היה ספורטאי אמיתי אי אפשר לדעת איך היה נגמר המשחק הזה".

מאמן קרית שמונה, רן בן שמעון: "איבדנו נקודות, דברים כאלו קורים בכדורגל ואין קשר לנאיביות. ערבוביה ברחבה הובילה לגול בדקה ה-90. לפעמים זה לרעתך ולפעמים לטובתך. להיות מרוצה אחרי שקיבלת גול בדקה כזו, זה קשה. הקבוצה משחקת כדורגל חיובי, השחקנים שלי נתנו הצגה יפה".

כובש שני השערים לזכותה של קרית שמונה,ȼstrong> יובל אבידור הוסיף: "ההרגשה היא של פספוס, כי לחזור מפיגור בבלומפילד ולהוביל ובסוף לקבל גול זה כואב. התיקו הזה הוא פספוס גדול".

תגובות

טלספורט בפייסבוק