מבחן בוזגלו בצפון אירלנד

הערב (רביעי) ב-18:00 תעלה הנבחרת הצעירה לכר הדשא בצפון אירלנד שרק ניצחון ישאיר את גיא לוי ושחקניו בתמונת העלייה ליורו 2009. ועדיין כולם מדברים על מבחן בוזגלו

יום רביעי 17 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

לאחר הפספוס מול גרמניה בר"ג בשבוע שעבר ינסו הערב חניכיו של גיא לוי, שחקני הנבחרת הצעירה להשאיר לעצמם סיכוי אחרון להעפלה ליורו 2009 עם ניצחון בצפון אירלנד מול מוליכת הבית.

לכולם ברור כי הפסד במגרש בעיר לוגאן הערב יחסל סופית את האפשרות להתברג אל אחד משני המקומות הראשונים בבית, זאת לאחר שנבחרת גרמניה עימה סיימה ישראל בתיקו כאמור בשבוע שעבר ניצחה אמש את מולדובה 0:3 וניצבת במקום השני.

מאור בוזאגלו שהגיע לצפון אירלנד במצב רוח קרבי לאחר שיחת הנזיפה שלו אצל לוי הבטיח לשים הכל בצד ולתת מאה אחוז מיכולתו הערב. בוזגלו יחד עם חבריו להתקפה שכטר וכיאל יהיו שחקני המטרה של הנבחרת הערב מול נבחרת צפון אירלנד אותה הגדיר גיא לוי כנבחרת מאורגנת, בעלת כושר גופני מצוין שצפויה לקבל רוח גבית מהקהל המקומי. לוי שקיים שיחות אישיות עם רוב שחקני הנבחרת וביניהם אוהד לויטה, ליאור ז'אן, אלמוג כהן, ביראם כיאל,  ביבראס נאתכו, איתי שכטר ומאור בוזאגלו מאמין שאפשר לשוב לישראל עם ניצחון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק