ארגנטינה נותרה מושלמת

מוקדמות גביע העולם בדרום אמריקה: הנבחרת של ליונל מסי וריקלמה ניצחה גם במשחק השני שלה מול ונצואלה 0:2 ומוליכה את הבית בזכות שערים של גבי מיליטו והקוסם הקטן

יום רביעי 17 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
נבחרת ארגנטינה של ליונל מסי וחואן רומן ריקלמה ניצחה הלילה 0:2 את נבחרת ונצואלה בדרך לפתיחה חלומית של קמפיין מוקדמות גביע העולם 2010 שיערך בדרום אפריקה.  הארגנטינאים שגברו על צ'ילה במשחק הראשון של הקמפיין באותה תוצאה בסוף השבוע מוליכים כעת את הבית הדרום אמריקני ויוכלו לחגוג באופן מלא אם ברזיל תפסיד שוב נקודות מחר בלילה כשתתמודד מול אקוודור.

הייתה זו דווקא המאחרת ונצואלה שהגיעה להזדמנות הממשית הראשונה כאשר בדקה ה-12 גובאנדו נכנס לתוך הרחבה הארגנטינאית אך נלחץ מהיציאה של אביונסרי ובעט מעל לשער. שלוש דקות אחר כך העונש על אותה החמצה הגיעה מהעבר השני, כאשר כדור חופשי של ריקלמה נחת על ראשו של גבי מיליטו והאחרון כבש את הראשון עבור הלבנים כחולים, 0:1.

שלוש דקות מאוחר יותר מסי חיפש את השער מכדור חופשי ממצב טוב אך הבעיטה של הכישרון הצעיר חלפה ליד הקורה של השוער המקומי. עשרים ושש דקות אחר כך גילינו כי הבעיטה ההיא הייתה רק חידוד כוונות של מסי שקיבל כדור מחוץ לרחבה של ונצואלה חלף על פני שחקן אחד ובעט פנימה לצד השמאלי של הרשת, 0:2 לארגנטינה במחצית. 

במחצית השנייה המשחק מעט נרגע, שחקני ונצואלה ניסו לשוב למשחק אך פרט לפעמים בודדות ההגנה של הארגנטינאים לא ממש הייתה זקוקה להילחץ. בדקה ה-60 יכל קרלוס טבז לכבוד את השלישי של הארגנטינאים לאחר שחטף את הכדור מההגנה המקומית. במהלך החטיפה הכדור ניתז לרגליו של מסי שניסה למסור לטבז חזרה במצב קורץ אך המגינים המקומיים היו יותר זריזים והרחיקו אותו מקו השער.

הניצחון הארגנטינאי הפך להיות מעט עצוב לאחר ששחקן ההגנה קורדיסו נפצע במהלך עימות אווירי ברחבה ונזקק לטיפול ממושך ואף הורד מהמגרש על אלונקה. אך פרט לכך נדמה כי הארגנטינאים ביציע ישובו לבואינוס איירס היום עם חיוך על הפנים.   

תמונה: רויטרס

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק