חידת אסולין

הבוקר הסתבר כי חלוץ הפועל ת"א שנראה כבוי מתחילת העונה לא שכח לשחק כדורגל הוא פשוט טרוד בבעיות אישיות. גיא לוזון שחרר אותו משאר האימונים השבוע

יום רביעי 17 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
ליאור אסולין הגיע להפועל ת"א של גיא לוזון כסוג של הבטחה, כולם חשבו שזו תהייה העונה של החלוץ המוכשר אך מתחילתה משהו נראה כבוי בפניו ורגליו של אחד מחלוצי הליגה הטובים יותר שצמחו כאן בעונות האחרונות. 

ראשי הקבוצה אשר תלו תקוות גדולות באסולין התאכזבו מיכולתו הדלה מאז פתיחת העונה ואף העבירו עליו ביקורת קשה בחדרי חדרים ובפומבי. בשבועות האחרונים חשו בהפועל כי אסולין שלא היה מחובר לכדורגל בקבוצה מתחיל להתרחק ממנה יותר ויותר. בשלב מסוים אף דיברו בקבוצה על ספק פציעה שסוחב השחקן מאז הפגרה אך לבסוף גילה אמש אסולין למאמנו גיא לוזון כי סיבת יכולות מתחילת העונה הינה אישית וקשורה לחייו הפרטים. 

לוזון הקשיב לדברי השחקן והחליט לשחררו מהמשך אימוני הקבוצה השבוע במטרה לתת לו זמן בכדי לטפל בבעיות שצצו בחיי השחקן. המאמן ביקש מאסולין שבמהלך החופשה יסדר את ענייניו והבטיח לו כי הקבוצה וראשיה יעזרו לו בכל צורה אפשרית, הכל בכדי שיוכל לשוב ולשחק במהרה. החלוץ לא אמור ליטול חלק במחשחק של קבוצתו מול בני סכנין בשבת הקרובה.


תגובות

9

טלספורט בפייסבוק