בטיסטה סיכם. גארסיה נחת

מכבי ת"א: סנטר נבחרת אורוגוואי שוחרר מבוסטון וחוזר עד לאחרונה על ידי הפועל ירושלים. קלע 1.7 נק' והוריד 2.5 ריבאונדים באטלנטה בעונה האחרונה. גארסיה, שנחת: זה כבוד בשבילי להצטרף למכבי

יום רביעי 17 אוקטובר 2007
שלמה חסיד
אסטבן בטיסטה, סנטר נבחרת אורוגוואי, סיכם במכבי ת"א, אחרי ששוחרר ממחנה הקיץ של הבוסטון סלטיקס. עסקת הבאתו של בטיסטה בן ה-24 תעלה לאלופת ישראל כמיליון דולר.

בטיסטה, 2.08 מ', שיחק בעונה שעברה 70 משחקים במדי אטלנטה, קלע 1.7 נק' למשחק והוריד 2.5 ריבאונדים והיה לשחקן האורוגוואי הראשון שמגיע לליגה הטובה בעולם. באליפות אמריקה האחרונה קלע בטיסטה 20.8 נקודות וקטף 12.4 ריבאונדים.

עד לאחרונה התעניינה בשחקן גם הפועל ירושלים, כשלבסוף הופך בטיסטה לשחקן דרום אמריקאי שלישי שמגיע לצהובים. הניסיון של הסנטר באירופה מסתכם בשהייה קצרה בלאגוס מהליגה השנייה בספרד.

גארסיה נחת

אלכס גארסיה, הגארד החדש של מכבי ת"א, שעשוי להחליף את טל בורשטיין בחודשיים הקרובים נחת היום (רביעי) בצהריים בנתב"ג ואמר: "באתי לעבוד קשה. באתי מרקע דומה לזה של הכדורסל האירופאי. אני אעבוד קשה ואעזור למכבי ככל שאדרש. שמעתי על מכבי. אני יודע שהמטרה היא להגיע לפיינל פור, אנחנו ננסה לעשות את זה. זה כבוד גדול בשבילי להצטרף למועדון הזה. אני מקווה שאוכל לתרום לו ככל יכולתי". 

צילום: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק