בן שושן ותמוז יפתחו מול פת

רומולו ויצחקי יעדרו מהסגל מול מכבי פ"ת, בן שושן ותמוז צפויים לפתוח על חשבונם. אלברז וקאלה יחזרו היום לישראל, האוהדים קוראים להחרים את המשחק מול מכבי פ"ת

יום רביעי 17 אוקטובר 2007
אסף שקד
החלוץ הברזילאי של בית"ר ירושלים אנטונלי רומולו יחמיץ את המשחק בשבת מול מכבי פ"ת. היום נבדק השחקן ע"י רופא שהמליץ לשחקן לנוח במשחק בשבת. בעקבות כך החליטו בצוות הרפואי שלא לקחת סיכונים ולשחררו מסגל המשחק בשבת.  בנוסף לרומולו גם ברק יצחקי יעדר מהמשחק מה שסולל את דרכם של עמית בן שושן וטוטו תמוז להרכב כשגם החלוץ הצעיר חן עזריאל נמצא בתמונה. 
תמוז ובן שושן שנדחקו לאחרונה לפינה בעקבות היכולת הטובה של יצחקי ורומולו, מגלים לאחרונה יכולת טובה באימונים וכעת תינתן להם ההזדמנות להוכיח את עצמם בהרכב.

צמד הזרים- המגן כריסטיאן אלברז והשוער טברקטו קאלה, יחזרו היום לישראל. אלברז חוזר לאחר מסע קצר עם נבחרתו בדרום אמריקה ואילו קאלה חוזר לאחר מספר ימים בהם שהה בקרואטיה לשם עמידה לדין בגין עבירת תנועה. מחר יחזרו השניים לאימונים מלאים ואף צפויים לקחת חלק במשחק הראווה מול קציני צה"ל.

בבית"ר לוקחים את המשחק מול מכבי פ"ת ברצינות ומחייסים לו חשיבות גדולה, "מכבי פ"ת היא קבוצה מצויינת והעובדה שיוסי מזרחי מאמן אותה- רק תקשה עלינו את המשחק. החסרון של רומולו ויצחקי הוא משמעותי, אבל הסגל של בית"ר נבנה שגם שחקני הספסל הם ברמה גבוהה ולכן הדאגה פחות גדולה".

אצל האוהדים לעומת זאת לא מתגלה התלהבות גדולה לקראת המשחק. אוהדים רבים של הקבוצה קוראים להחרים את המשחק בשבת בעקבות "נאום הפילים", אותו השמיע יו"ר ההתאחדות אבי לוזון לפני מספר חודשים. בניגוד למשחקי חוץ אחרים בהם אוזלים הכרטיסים כבר באמצע השבוע, הפעם לא מגלים האוהדים עניין רב במשחק וההערכה היא כי רק כ-1,000 אוהדים ילוו את הקבוצה לפ"ת.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק