ירושלים ניצחה, מכבי מחכה

טורניר WINNER: הפועל ירושלים גברה הערב 68:95 על עפולה/גלבוע, וכעת מצפה לאדומים מפגש סופר קלאסיקו מול מכבי תל אביב מחר בגמר. קרי: הקהל כאן מדהים. פניני: יש מספר מנהיגים

יום רביעי 17 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

האוהדים ציפו לזה, אז הקבוצה הגשימה עבורם את המשאלה המיוחלת, מפגש הסופר קלאסיקו מול מכבי תל אביב, כאשר הפועל ירושלים גברה הערב 68:95 על גלבוע/עפולה במסגרת חצי הגמר השני בטורניר ווינר. 

קרי: הקהל כאן מדהים ומיוחד

שחקנה של הפועל ירושלים, ראסל קרי: הקהל כאן מדהים, אני מצפה בכליון עיניים למשחק מול מכבי מחר. נהדר לראות את הקבוצה שלנו משתפרת, יהיה בסדר בהמשך העונה".

הקלע הבולט הערב בירושלים, גיא פניני: "אין לנו בעל בית אחד, יש מספר מנהיגים על המגרש. מכבי קבוצה מצויינת, יש להם סגל שחקנים מדהים. לא מסתכלים על מכבי, אלא על עצמנו. שיחקנו את המשחק הטוב שלנו ביותר.  נצטרך להשתפר ומקווה שנעשה זאת". 

מהלך המשחק:

הרבע הראשון היה ברובו בשליטת הפועל ירושלים, כאשר גיא פניני ושרון ששון תרמו לחלק ההתקפי וסיימו ביתרון 11 נקודות - 18:29 לבחורים מהבירה. פניני המשיך להיות הקלע הבולט ברבע השני, עם 20 נקודות בסיום המחצית הראשונה. ירושלים ירדה למחצית שוב ביתרון דו ספרתי - 38:48

ראסל קרי התעורר ברבע השלישי כאשר תרם 8 נקודות רצופות, ירושלים פתחה יתרון נהדר. גור פורת הקטין לזכות האורחת, אבל ירושלים ירדה ביתרון שיא של 26 נקודות - 49:75 לירושלים. הרבע האחרון היה לפרוטוקול בלבד, כאשר ירושלים איבדה מעט את היתרון, למרות זאת המחשבות כבר על מכבי תל אביב בגמר מחר - 68:95 לירושלים בסיום. 

הרבו לקלוע להפועל ירושלים: פניני 26, קרי 17, ששון 16, ארנולד 9 (6 ריב'), חג'ג' 8, באוארס 8, מרקוביץ' 6, בליילוק 5.

הרבו לקלוע לגלבוע/עפולה: אוואג'ובי 13, הול 10 (7 ריב'), בן דוד 10, קרטר 9, פורת 8, קולמן 7, איבקווה 6, ג'ונס 5.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק