בלילי לא יוזמן לרוסיה

לאחר הניצחון על בלארוס משה סיני צעק בסיום המשחק על בלילי: אתה עושה טובה כשאתה עולה לשחק עבור הנבחרת. קשטן: זה היה משחק הרצה. התפקיד שלו היה להריץ שחקנים

יום רביעי 17 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
תקרית בחדר ההלבשה של נבחרת ישראל בסיום המשחק נגד בלארוס. השחקנים שישבו בחדר ההלבשה והתכוננו לצאת לביתם, הופתעו כשמשה סיני, עוזרו של דרור קשטן, נכנס לחדר ההלבשה והחל לגעור בפיני בלילי לעיני כל השחקנים. 

סיני צעק לעברו של בלילי: "אתה עושה טובה שאתה מגיע לנבחרת. אתה לא נלחם, משחק בלי חשק ומוציא את החשק לשחקנים אחרים. מה יהיה הסוף איתך".

השחקנים לא הגיבו והופתעו מהצורה הפומבית בה התרחש האירוע. שחקן בכיר בנבחרת אמר: "היה אפשר לסגור את זה בשיחה או לא להזמין אותו למשחק הבא, אבל הצעקות האלו רק מקלקלות וזה נתן טעם רע לניצחון הערב". 
דרור קשטן אמר לאחר הניצחון: "זה היה משחק הרצה. התפקיד שלו היה להריץ שחקנים ולבחון אותם עם מחשבות לעתיד. מלבד השגת הניצחון, וחשוב שניצחנו, חשוב לא פחות שלמדתי דברים על השחקנים ששיחקו אצלינו". 

"עכשיו אנו מסתכלים קדימה לעבר המשחק מול רוסיה שהפך למשחק החשוב בקמפיין. נבוא בשביל לנצח, לא בשביל נבחרת אנגליה אלא בשביל נבחרת ישראל".

בן סהר, החלוץ הצעיר, אמר: "זה אמנם היה משחק לא רשמי אבל חשוב שניצחנו גם בשביל הקהל וגם בשביל הנבחרת. אני שמח על כל משחק שאני מקבל הזדמנות במדים הלאומיים ומשתדל להוכיח את עצמי. עכשיו הפנים קדימה לשחק נגד רוסיה. אני מקווה מאוד שננצח. הרבה מאוד אנשים יעקבו אחרי המשחק הזה וחשוב מאוד שנראה שיש לנו נבחרת טובה".

שמעון גרשון, ששימש הערב כקפטן הנבחרת :"כל משחק חשוב לנצח על אחת כמה וכמה במשחק נבחרת. הגיע קהל שציפה מאיתנו לנצח ועשינו את זה. לגבי היריבה אני לא רוצה להתייחס, אבל אצלינו בנבחרת שיחקו כמה שחקנים שיש להם עתיד ואני מקווה שהם יצליחו בשנים הקרובות".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק