ברזיל חגגה במרקאנה

נבחרת הסלאסאו, הביסה הלילה את נבחרת אקוודור בתוצאה0:5, וסיפקה לקהל שלה, חווית כדורגל מעולם אחר. צ'ילה ופארגוואי ניצחו מוקדם יותר.

יום חמישי 18 אוקטובר 2007
אביחי קריבצ
הקהל הברזילאי לא יכל לבקש יותר מאשר חמישה שערים במרקאנה המחודש. חניכיו של דונגה, הוכיחו כי עם שלישיה קטלנית בדמוי רונאלדינו, רוביניו וקאקא יהיה מאוד קשה לעצור אותה.

למרות החמישיה, ברזיל לא התחילה את המשחק בצורה משכנעת ועד הדקה ה-73 הובילה רק 0:1 קטן, משער של ווגנר לאב במחצית הראשונה, שגרם לקהל המקומי לשרוק שריקות בוז.

אך ברזיל לא ויתרה ובדקה ה-73, קאקא בעט כדור שפגע ברונאלדינו ונכנס לרשת אקוודור וקבע 0:2 לברזילאים.חלפו להם רק 4 דקות בלבד,  וקאקא כבש את השער השלישי , שהיה היפה במשחק, שבעט טיל אל בין חיבורי הקורות שער שהעלה את ברזיל ל- 0:3.

בדקה ה-82 רוביניו העביר כדור רוחב חכם שהגיע אל המחליף, אלאנו שכבש את הרביעי במשחק. קאקא חתם גם את תוצאת המשחק בדקה ה-86, שכבש את שערו השני במשחק, לאחר טעות נוראית של שוער אקוודור. בסיום ברזיל רושמת ניצחון ראשון בקמפיין הנוכחי ומנצחת 0:5

משחקים נוספים

צ'ילה הצליחה להתאושש מהפסדה ביום שבת לארגנטינה, והלילה היא ניצחה 2:0 את פרו, משערים של סואזו בדקה ה-11, ומשער של פרננדז בדקה ה-51.

נבחרת נוספת שניצחה בבית הייתה פראגוואי, שניצחה את אורוגוואי בתוצאה 0:1, משער שנכבש בדקה ה-14, מרגליו של ואלדז, חלוצה של דורטמונד.

   

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק