הסלטיק תנגוס בתפוח הגדול ?

הענק הגרמני מבקר בעיר הבירה כשוושינגטון תארח את הדאלאס מבריקס. הסלטיקס מגיעים לניו יורק ורואים בה רק עוד תחנה בדרך לטבעת.

יום שני 21 ינואר 2008
אודי עמר

משלל המשחקים שיתקיימו הלילה בליגה הטובה בעולם בחרנו להתמקד בשני המשחקים הכי מסקרנים. הניקס המשתפרת של אייזיה תומאס תארח את הסלטיקס שדוהרת לעבר הפלייאוף כשהיא מותירה עננת אבק מאחוריה. המשחק השני יפגיש בין וושינגטון המצויינת ודאלאס שמתחברת בשבועות האחרונים ומראה שיש לה מה לומר בליגה.

ניו יורק ניקס - בוסטון סלטיקס

בשבוע שעבר נערך טקס לא רשמי בנ.ב.א. במשחק בין מיאמי לניו יורק הועבר תואר הלוזרית של הליגה מהӠיקס למיאמי. במשחק צמוד בין שתי לוזריות גאות, התעקשה מיאמי לקחת הביתה את התואר כשוייד החטיא את הכדור האחרון עם הבאזר. הניצחון הזה של הניקס ממחיש יותר מכל את העובדה שהשנה הניקס לא פריירית של אף אחד. הקבוצה מראה משחק שאמנם אינו סקסי וצבעוני אבל לאט לאט,Ƞעם עבודה קשה הקבוצה קוטפת ניצחונות ומתקדמת יפה במעלה הבית שלה, לקראת הפלייאוף. 

כל זאת טוב ויפה עד שמגיעים לשחק מול בוסטון. בוסטון הפכה להיות הקבוצה שכולן מגיעות מולה במוטיבציית שיא וניצחון עליה מעניק רוח גבית ומייצר מומנטום כמו שלושה ניߦחונות על פני יריבות אחרות בליגה. לכן, המאמן של הניקס יודע שהוא חייב לנצח את את בוסטון. תומאס בונה על הגנה קשוחה ועידוד של הקהל אבל לא נראה שזה מה שיעצור את הסלטיקס.
החבורה המופלאה מבוסטון לא עוצרת בעצור ופשוט דורסת כל מה שעומד בדרכה. ההגנה של הניקס אינה מהמשובחות של הליגה ולקבוצה יש היסטוריה של חוסר יציבות. במצב הנתון, איני רואה הפסד של הסלטיקס שרואה בניו יורק עוד תחנה בדרך לטבעת.

  ההימור: 2  היחס : 1.80


וושינגטון וויזרדס - דאלӐס מבריקס 

המאמן של המבריקס קיבל החלטה משמעותית בתחילת העונה. מחשק הקבוצה לא ישים את נוביצקי במרכז אלא יהפוך למשחק קבוצתי של כל השחקנים בקבוצה. נוביצקי שמע והחריש.המבריקס פתחו את הוענה בצורה גרועה והמאמן שיודע להודות בטߢויות החזיר לנוביצקי את המפתחות והשאר כמו שאוהבים לומר,היסטוריה. דאלאס נראית מצויין והענק הגרמני פורח עם ממוצע של 22.1 נק' העונה ודאלאס עם מאזן מצויין  12 -27 שממקם אותה בראשות הבית הדרום המערבי.

וושינגטון מגיעה למשחק בביתה במצב רוח מצויי۟. ראשי הקבוצה תפסו את ראשיהם בייאוש כשהתבררה חומרת פציעתו של גילברט ארינה לפני מספר חודשים.מאז, הקבוצה מוכיחה כי היא אינה קבוצה של שחקן אחד והמחליפים מביאים את הקבוצה למאזן 17-21 כשרק לאורלנדו מאזן טוב יותר ממנה בבית הדרום מזרחי.
בביתה הוויזרדס קבוצ۔ קשוחה ואנחנו נלך על ניצחון שלה מול דאלאס שלמרות יכולת מדהימה של הענק הגרמני לא תוכל לאשפים מעיר הבירה.

ההימור:1, היחס: 1.80 תגובות

טלספורט בפייסבוק