זעם באנגליה על מק'לארן

התקשורת האנגלית מדווחת כי משרתו של מק'לארן, מאמן נבחרת אנגליה בסכנה, בעקבות הפסדה של הנבחרת במוסקבה, הפסד המפחית מסיכוייה לעלות ליורו

יום חמישי 18 אוקטובר 2007
אביחי קריבצ
 התקשורת האנגלית לא נרגעת מההפסד הכואב של הנבחרת במוסקבה, וכבר יורה את כל החיצים על מאמנה של הנבחרת, מק'לארן, שלטענתה הוא האחראי הבלעדי למצב העגום אליו נקלעה הנבחרת.המבקרים השונים טוענים כי האחריות על ההפסד היא אך ורק שלו. ובמידה ואנגליה לא תעפיל לאליפות אירופה, מקלארן יפוטר.

מק'לארן מצידו נשען על העובדה, כי רוסיה עוד צריכה להגיע לישראל בנובמבר, עובדה שמשאירה עדיין את נבחרתו בתמונת העלייה.

התקשרות לא רק תקפה את המאמן המתנדנד של אנגליה, אלא מצאה עוד מספר אשמים בהפסד במוסקבה.האשם הראשון היה הקפטן של נבחרת אנגליה, סטיבן ג'רארד שספג ביקורות קשות על כך  שנראה במשחק כמו הצל של עצמו, ללא השראה ורוח לחימה.

 האשם השני היה השופט הספרדי קנטלחו, שלטענת התקשורת העניש את ווין רוני בפנדל לא מוצדק, שהחזיר את הרוסים למשחק.

השוער האנגלי פול רובינסון, ספג גם הוא על הראש, על כך שלא הצליח למנוע את השער השני של הרוסים, כשהדף את הכדור לרגליו של החלוץ הרוסי, פאבליוצ'נקו, במקום להדוף את הכדור רחוק מרחבת השוער.

ואם זה לא מספיק, לתקשורת האנגלית היו טענות קשות לאופ"א על כך שאישרה את המגרש הסינתטי במוסקבה, שהיה רטוב בכוונה תחילה, כדי לפגוע במשחק של הנבחרת האנגלית ובמקביל לעזור לנבחרת הרוסית, הרגילה לשחק על מגרשים מהסוג הזה בתקופת החורף.

 
תגובות

1

טלספורט בפייסבוק