יוסי מזרחי יקשה עלינו

קשר בית"ר ירושלים, גל אלברמן, דרוך לקראת המפגש מול מאמנו בעונה שעברה, אך מוסיף: "אם נשחק כמו במחצית השנייה מול אשדוד אין סיבה שלא ננצח"

יום חמישי 18 אוקטובר 2007
אסף שקד


בית"ר ירושלים ממשיכה בנדודים שלה מחוץ למתחם האימונים בבית וגן והיום בבוקר הגיעה הקבוצה לכפר-סבא, שם ערכה אימון בוקר אליו הגיעו גם צמד הזרים אלברז וקאלה וגם שחקני הנבחרת שחזרו מצמד המשחקים מול קרואטיה ובלארוס.

לרשותו של יצחק שום עמד סגל חסר יחסית ללא הפצועים ברק יצחקי ואנטונלי רומולו, שלא יהיו כשירים למשחק בשבת כשגם הבלם שמעון גרשון נעדר מהאימון בגלל מחלה. בניגוד לשניים הראשונים, גרשון אמור לחזור להתאמן כבר מחר ולהיות כשיר למשחק בפ"ת.

יום מוצלח יחסית עבר על שחקני בית"ר אמש. חן עזריאל החלוץ הצעיר והמוכשר של הקבוצה כבש במדי הנבחרת הצעירה בניצחון על צפון אירלנד כשגם, בנבחרת הבוגרת השלימו אבירם ברוכיאן וגל אלברמן שערי בכורה במדים הלאומיים מול בלארוס. היום ערכו השלושה אימון כמעט מלא ומחר יצטרפו לשאר חבריהם.

יצחק שום כרגיל טרם תרגל את ההרכב שצפוי לפתוח, אך כבר עתה ברור כי על חוליית החוד יתמודדו שני שחקנים מבין השלושה הבאים - חן עזריאל, עמית בן שושן וטוטו תמוז. בן שושן שמציג יכולת גבוהה מאוד באימונים בשבועיים האחרונים, טרם זכה העונה לפתוח בהרכב ונראה שכעת הוא יזכה סוף סוף להזדמנות הזאת. ביחד עם בן שושן מתחרה על ההרכב גם החלוץ טוטו תמוז וגם חן עזריאל המוכשר נמצא חזק בתמונה, בעיקר לאור יכולתו במדי הנבחרת האולימפית.

גם בקישור יש לשום כאבי ראש לא קטנים לאחר שמילובאן מירוסביץ' שנעדר מהמשחק האחרון חוזר לסגל וגם עידן טל שכבש מול אשדוד מגלה סימני התאוששות למרות הפציעה בצלעות ממנה סבל בשבוע האחרון. טל אגב חזר להתאמן באופן מלא והוא יהיה כשיר למשחק מול מכבי פ"ת. 

אבירם ברוכיאן שכבש במדי הנבחרת את שער הבכורה שלו, צפוי להמשיך ולקבל קרדיט בהרכב של שום כשסימן השאלה הגדול שמרחף כבר מעתה הוא מי מבין השניים יפתח בהרכב - גל אלברמן או עידן טל. אלברמן כבש גם הוא שער בכורה במדי הנבחרת והציג יכולת טובה, מה שיהפוך את התחרות לצמודה מאוד.

המשחק שהיה אמור להתקיים היום מול קציני צה"ל בוטל ומיד לאחר האימון שהתקיים בכפר-סבא הגיעה הקבוצה באופן מרוכז למסעדה בעיר, שם אכלה ארוחת צהריים משותפת.

גל אלברמן אמר היום לקראת המשחק מול מכבי פ"ת: "היום חזרנו להתאמן במסגרת הקבוצתית ולמעשה זה האימון הראשון שלנו ביחד לקראת המשחק מול מכבי פ"ת. כמו שכבר ראינו בעונה שעברה, מכבי פ"ת היא קבוצה שלא קל לשחק מולה וזה שיוסי מזרחי מאמן אותה רק תקשה עלינו. יוסי העביר איתנו עונה כמעט שלמה, מכיר טוב את מרבית השחקנים בסגל ומי שחושב שהולך להיות לנו משחק קל טועה. למרות זאת, אנחנו עדיין במקום הראשון ומגיעים אחרי ניצחון גדול על אשדוד, ככה שהרבה יהיה תלוי בנו וביכולת שנציג".

על המפגש מול האקסית לשעבר אמר אלברמן: "זאת העונה השלישית שלי בבית"ר ירושלים, ככה שכל הנושא הזה די נמצא מאחוריי. מכבי פ"ת היא נקודה חשובה בעבר של הקריירה שלי ואולי תהיה התרגשות קטנה במשחק, אבל זאת לא תהיה אותה הרגשה שהייתה לפני שנה או שנתיים. יש לנו רק יומיים להתכונן למשחק החשוב הזה ונצטרך לתת כל אחד את ה-200 אחוז בשביל להגיע מוכנים למשחק".

על המפגש המחודש עם יוסי מזרחי אמר אלברמן: "יוסי מזרחי הוא מאמן טוב ורואים גם את העבודה הטובה שהוא עושה בפ"ת. הם קבוצה טובה מאוד במיוחד כשהם משחקים בבית, אבל אם נציג את היכולת שהצגנו במחצית השנייה מול אשדוד, אין סיבה שלא נצא עם 3 נקודות משם".

מחר תקיים הקבוצה אימון במגרש בראשון לציון, שם תתאמן הקבוצה גם בשבוע הקרוב עד סיום השיזרוע בבית וגן.

 תמונות: ביתר-נט.

 


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק