דוידוביץ' יועדף על אוואט

בנבחרת כועסים על אוואט בעקבות הראיון לתקשורת האנגלית. נושא הכושר הגופני ישודרג בקמפיין הבא. זנדברג, עידן טל, קטן, באדיר, תמוז, בנאדו ובלילי לא יזומנו למשחקים נגד רוסיה ומקדוניה

יום שישי 19 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן, מעדיף את ניר דוידוביץ' על פניו של דודו אוואט לעמוד בין הקורות למשחק מול רוסיה באיצטדיון ר"ג ב-17 בנובמבר. 

אוואט, שבגלל כרטיסים צהובים לא שיחק נגד קרואטיה, היה השוער הקבוע בקמפיין. הצוות המקצועי בראשותו של המאמן, עוזרו, משה סיני ומאמן השוערים, שורה אוברוב, מרוצים מתפקודו של שוער מכבי חיפה ויש כוונה להמשיך ולתת את אפודת השוער הראשון.

בנבחרת ישראל הופתעו הבוקר מהראיון שהעניק אוואט לעיתון אנגלי, בו אומר שוער לה קורוניה כי הוא נותן עדיפות לנבחרת אנגליה. בנבחרת ציינו הבוקר כי השוער ידע על האיסור להתראיין ולפזר כותרות ללא אישור, אחרי המקרה בו התבטא עידן טל בזלזול לנבחרת אנגליה בתקשורת המקומית.

גורם בכיר בהתאחדות אמר הבוקר: "נבחרת ישראל משחקת עבור עצמה וכבודה. אין לנו עניין לעשות הפרדה בהכרזות מטופשות בעד מי אנחנו. אוואט טעה בגדול, הוא ידע בצורה זו או אחרת על המהלך המוטעה שלו".

כבר עכשיו ברור שאל וואליד באדיר, עידן טל, מיכאל זנדברג, אריק בנאדו ויניב קטן, שלא יזומנו עקב הצערת הנבחרת, יצטרפו טוטו תמוז ופיני בלילי, שגם כן ישארו בחוץ. 

נושא הכושר הגופני יזכה לשידרוג לקראת הקמפיין של מוקדמות המונדיאל ב-2010 בדרום אפריקה. הנבחרת תזכה ליותר ימי אימון והכוונה וצוות האימון יעקוב אחרי כושרם של השחקנים שנמצאים בנבחרת הלאומית.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק